نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13575 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وقوع همزمان ريزگردها و بارندگي در اهواز

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان خبر داد آماده‌باش دستگاه‌های امدادرسان در پی وقوع همزمان ریزگردها و بارندگی گرد و غبار در هوای اهواز مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از اعلام آماده‌باش در شرکت‌های برق و دستگاه‌های امدادرسان در پی پیش‌بینی وقوع همزمان ریزگردها و بارندگی در استان خبر داد. کیامرث حاجی‌زاده در گفت‌وگو با اهواز نو ، […]

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان خبر داد

آماده‌باش دستگاه‌های امدادرسان در پی وقوع همزمان ریزگردها و بارندگی

گرد و غبار در هوای اهواز
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از اعلام آماده‌باش در شرکت‌های برق و دستگاه‌های امدادرسان در پی پیش‌بینی وقوع همزمان ریزگردها و بارندگی در استان خبر داد.

کیامرث حاجی‌زاده در گفت‌وگو با اهواز نو ، اظهار کرد: در پی پیش‌بینی‌های هواشناسی مبنی بر وقوع بارش برف، باران و تندباد و پدیده گرد و خاک با منشا داخلی و خارجی طی دو روز آینده در خوزستان، ستاد هماهنگی مدیریت بحران به منظور مقابله با هرگونه پیشامد احتمالی، به تمامی دستگاه‌های امدادرسان و خدماتی از جمله شرکت‌های توزیع نیروی برق و شرکت‌های برق‌ منطقه‌ای اعلام آماده‌باش داده است.

وی در پاسخ به اینکه باتوجه به پیش‌بینی وقوع همزمان بارندگی و پدیده ریزگردها، احتمال تکرار بحران قطعی برق سال گذشته وجود دارد؟ بیان کرد: براساس گزارش‌های شرکت‌های برق‌ منطقه‌ای و توزیع نیروی برق خوزستان و اهواز تمامی شستشوی مقره‌های برق به طور مرتب انجام می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان افزود: بنابراین با استناد به این گزارش‌ها که در حضور استاندار خوزستان نیز ارائه شده، آمادگی لازم وجود دارد و بحران قطعی برق سال گذشته را نخواهیم داشت.

حاجی‌زاده تصریح کرد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر وقوع پدیده ریزگردها دانشگاه‌ها و مراکز علمی ۱۳ شهرستان در روز پنجشنبه تعطیل هستند و به فرمانداران این شهرستان‌ها گفته شده که در صورت وقوع این پدیده اقدام به توزیع ماسک‌ در سطح شهرهای خود کنند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi