نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13553 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

إمارات پايبندي خود را به توافق اوپك بهبود بخشيد

          منابع صنعتی اعلام کردند امارات در ماه نوامبر امسال تولید نفت خود را کاهش داده است تا پابیبندی به توافق جهانی کاهش تولید نفت را بهبود بخشد. به گزارش اهواز نو ، منابع صنعتی امروز ،سه‌شنبه ۱۴ آذر ماهاعلام کردند امارات که پیش از این پایبندی خوبی به توافق جهانی […]

 

 

 

 

 

منابع صنعتی اعلام کردند امارات در ماه نوامبر امسال تولید نفت خود را کاهش داده است تا پابیبندی به توافق جهانی کاهش تولید نفت را بهبود بخشد.

به گزارش اهواز نو ، منابع صنعتی امروز ،سه‌شنبه ۱۴ آذر ماهاعلام کردند امارات که پیش از این پایبندی خوبی به توافق جهانی کاهش تولید نفت نداشته، در ماه نوامبر امسال تولید خود را به حدود دو میلیون و ۹۰۰ هزار بشکه در روز کاهش داده است.

این کشور در ماه اکتبر امسال روزانه دو میلیون و ۹۵۰ هزار بشکه نفت تولید می‌کرد.

اگرچه اعضای اوپک تا کنون در مجموع بیش از ۱۰۰ درصد به توافق کاهش تولید نفت پایبند بوده‌اند، امارات از جمله اعضای این سازمان بود که پایبندی کاملی نداشت. این کشور ادعا می‌کرد که مبنای محاسبه سقف تولید آن باید بالاتر باشد.

با این همه، امارات که در سال آینده میلادی ریاست دوره‌ای اوپک را به عهده می‌گیرد، به تازگی تولید خود را بیش از گذشته کاهش داده تا نشان دهد به توافق جهانی کاهش تولید نفت پایبند است.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi