نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13469 تاریخ انتشار: ۱۱ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران: کمیته مدیریت بحران شرکت گاز استان کرمان در حالت آماده باش است

  سخنگوی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: شرکت گاز استان کرمان بلافاصله با تشکیل کمیته مدیریت بحران تصمیم‌های لازم را گرفته و در حال آماده باش کامل است. مجید بوجارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اهواز نو اعلام کرد: در شهر هجدک استان کرمان، منطقه وقوع زلزله و ۱۷ روستای اطراف عملیات گازرسانی تکمیل نشده […]

 

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: شرکت گاز استان کرمان بلافاصله با تشکیل کمیته مدیریت بحران تصمیم‌های لازم را گرفته و در حال آماده باش کامل است.

مجید بوجارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اهواز نو اعلام کرد: در شهر هجدک استان کرمان، منطقه وقوع زلزله و ۱۷ روستای اطراف عملیات گازرسانی تکمیل نشده و با وجود شبکه گذاری هنوز تزریق گاز در این منطقه انجام نشده است.

وی با تاکید بر این که در این منطقه گاز جریان نداشته است و تاسیسات در اثر وقوع زلزله صبح جمعه، دهم آذرماه آسیبی ندیده است.

مدیرعامل گاز استان کرمان و همکاران وی پس از وقوع زلزله بلافاصله کمیته مدیریت بحران تشکیل دادند و بررسی‌ها انجام شده است و هم اکنون درحال آماده باش هستند تا در صورت نیاز اقدام‌های لازم را انجام دهند.

بوجارزاده با اشاره به لزرش شدید در کرمان و دیگر مناطق نزدیک منطقه وقوع زلزله، گفت: هیچ گونه قطعی گاز در استان کرمان نداشته‌ایم.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi