نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13461 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ۵ سند همکاری پژوهشی امضا می‎کند

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری خوزستان که آذرماه امسال در اهواز برگزار می‎شود، پنج سند همکاری پژوهشی با دانشگاه‎ها و شرکت‎های دانش‎بنیان امضا می‎کند. به گزارش اهوازنو” باقر پورقاسم، رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب این خبر را اعلام کرد و افزود: در این نمایشگاه، از […]

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری خوزستان که آذرماه امسال در اهواز برگزار می‎شود، پنج سند همکاری پژوهشی با دانشگاه‎ها و شرکت‎های دانش‎بنیان امضا می‎کند.

به گزارش اهوازنو” باقر پورقاسم، رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب این خبر را اعلام کرد و افزود: در این نمایشگاه، از نرم افزار بومی نمودار نگار تولید (PLT) نیز رونمایی می‎شود.

به گفته وی، این نرم افزار تخصصی با حمایت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی طراحی و پیاده سازی شده است.

پورقاسم درباره دیگر برنامه‎های این شرکت در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان خوزستان گفت: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در این نمایشگاه با برپایی غرفه اختصاصی، توانمندی‎ها و دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی خود را به پژوهشگران، دانشجویان و بازدیدکنندگان معرفی می‎کند.

وی ادامه داد: ارائه دستاوردهای پژوهشی توسط کارشناسان پژوهش و فناوری، نشست هم‌اندیشی در خصوص چالش‌های ۶ پروژه پژوهشی توسعه میدان‌های نفتی و پاسخگویی مسئولان پژوهش و فناوری به بازدیدکنندگان از دیگر برنامه‎های پیش بینی شده در غرفه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در این نمایشگاه است.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان خوزستان از نهم تا دوازدهم آذرماه امسال هر روزه از ساعت ۹ تا ۱۲ و همچنین ۱۶ تا ۲۱ در محل نمایشگاه‎های بین المللی اهواز پذیرای علاقمندان است.

رئیس پژوهش و فناوری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب افزود: همچنین به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش (۲۱ تا ۲۷ آذرماه) و با هدف تشویق و ایجاد انگیزه در دانش آموزان، ۱۲ آذرماه امسال از دانش‎آموزان پژوهشگر مدارس مناطق شرکتی واقع در شهرک نفت و نیوساید تجلیل خواهد شد.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان خوزستان از نهم تا دوازدهم آذرماه ۱۳۹۶ در نوبت صبح از ساعت  ۹تا ۱۲ و نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل نمایشگاه بین المللی اهواز پذیرای علاقمندان است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi