نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13359 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیح شرکت ملی نفت ایران در مورد قرارداد فروش گاز به نروژی‎ها

شرکت ملی نفت ایران توضیحاتی را در مورد قرارداد فروش گاز به شرکت IFLNG نروژ منتشر کرد. به گزارش اهوازنو، در این توضیحات آمده است: «قرارداد منعقد شده توسط شرکت ملی نفت ایران با شرکت IFLNG قرارداد مناسبی است و پاره ای از اطلاعاتی که در این زمینه در رسانه ها منتشر شده مبتنی بر حدس و گمان […]

شرکت ملی نفت ایران توضیحاتی را در مورد قرارداد فروش گاز به شرکت IFLNG نروژ منتشر کرد.

به گزارش اهوازنو، در این توضیحات آمده است: «قرارداد منعقد شده توسط شرکت ملی نفت ایران با شرکت IFLNG قرارداد مناسبی است و پاره ای از اطلاعاتی که در این زمینه در رسانه ها منتشر شده مبتنی بر حدس و گمان است. قرارداد مورد بحث گرچه امضا شده اما هنوز مراحل تصویب خواهی و تنفیذ آن به انجام نرسیده است و لذا به طور قطع در مراحل تصویب نهایی قرارداد، مطالب مطرح شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در نهایت پس از تایید و تنفیذ قرارداد، اطلاعات قابل اتکا در این زمینه منتشر خواهد شد.

لازم به تاکید است که قیمت گاز تحویلی به واحدهای کوچک مقیاس تولید کننده ال ان جی در سواحل جنوبی کشور، برای همه متقاضیان حسب تکلیف قانونی در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ توسط وزارت نفت تعیین و ابلاغ شده است (که در ابلاغیه مورخ ۵ مهر ۱۳۹۶ مورد اصلاح قرار گرفته است). این قیمت ها برای همه متقاضیان به صورت یکسان اعمال خواهد شد و همه شرکت های علاقه مند می توانند برای عقد قرارداد به شرکت ملی نفت ایران مراجعه کنند.»

ارسال دیدگاه

logo-samandehi