نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13339 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از مناطق زلزله زده

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران پیش از ظهر پنجشنبه از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بازدید و بر نحوه سوخترسانی به زلزله زدگان نظارت کرد. به گزارش اهوازنو”محمدرضا موسوی‌خواه صبح روز پنجشنبه (دوم آذرماه) در جریان بازدید از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ضمن ابراز رضایت از نحوه سوخت‌رسانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی […]

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران پیش از ظهر پنجشنبه از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بازدید و بر نحوه سوخترسانی به زلزله زدگان نظارت کرد.

به گزارش اهوازنو”محمدرضا موسوی‌خواه صبح روز پنجشنبه (دوم آذرماه) در جریان بازدید از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه ضمن ابراز رضایت از نحوه سوخت‌رسانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه به زلزله‌زدگان گفت: به گفته مقام معظم رهبری باید برای امدادرسانی و خدمت‌رسانی به مردم زلزله زده غرب کشور تلاش بیشتری شود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی صبح امروز با هیئت همراه ضمن بازدید از تاسیسات گازمایع در شهرستان ثلاث باباجانی با فرماندار این شهرستان دیدار و در باره سوخت‌رسانی مطلوب به زلزله‌زدگان گفت‌وگو کرد.

موسوی خواه در جریان سفر روز پنجشنبه از نحوه سوخترسانی سیار در شهرستان ثلاث باباجانی و ازگله بازدید و با بخشدار ازگله دیدار کرد.

وی همچنین از روستای باندار علیا و نحوه توزیع سوخت در این روستا بازدید و با مردم این منطقه از نزدیک گفت‌و‌گو کرد.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ضمن بازدید از فروشندگی ازگله که مسئول آن در زلزله فوت شده بود به خانواده وی تسلیت گفت.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi