نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13330 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آمادگی کامل پایانه‎های نفتی برای مقابله با شرایط بد جوی در پایانه خارک

به دنبال شرایط نامساعد جوی، باد شدید و بارش باران سنگین به همراه رعد و برق در جزیره خارک، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران دستور آماده باش و آمادگی کامل برای رعایت تمهیدات لازم به منظور مقابله با شرایط بد جوی در پایانه نفتی خارک را صادر کرد. به گزارش اهواز نو، همه تمهیدات […]

به دنبال شرایط نامساعد جوی، باد شدید و بارش باران سنگین به همراه رعد و برق در جزیره خارک، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران دستور آماده باش و آمادگی کامل برای رعایت تمهیدات لازم به منظور مقابله با شرایط بد جوی در پایانه نفتی خارک را صادر کرد.

به گزارش اهواز نو، همه تمهیدات لازم برای مقابله با شرایط بد جوی در پایانه نفتی خارک مهیاست و از این رو بود که آتش سوزی مخزن ذخیره سازی نفت خام شماره ۴۳ در این پایانه نفتی که بر اثر صاعقه رخ داد، با اقدام به موقع آتش نشانان پایانه نفتی خارک و با آمادگی پیشین در عرض ۳۱ دقیقه مهار شد.

دیروز (یکم آذر ماه) با وجود توفان و رعد و برق شدید، تاسیسات ذخیره سازی و صادراتی نفت خام کشور در پایانه نفتی خارک در شرایط ایمن قرار داشتند و کارکنان شرکت پایانه های نفتی ایران در جزیره خارک در حالت آماده باش کامل برای مقابله با بروز هرگونه شرایط اضطراری بودند و با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی مبنی بر شدت گرفتن بارندگی در این منطقه، این روال آماده باش ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi