نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13318 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۸:۴۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مطالعه توسعه ای میدان نفت شهر و طرح ذخیره سازی گاز مطرح شد

  در چهارمین نشست همکاریهای دوجانبه انرژی ایران و اتریش که به میزبانی شرکت گاز اصفهان , وبا حضور هیاتی از اتریش برگزار شد ، مطالعات توسعه ای میدان نفت شهر و طرحهای ذخیره سازی گاز مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به گزارش اهواز نو” در این نشست موضوع ذخیره سازی گاز به طور […]

 

در چهارمین نشست همکاریهای دوجانبه انرژی ایران و اتریش که به میزبانی شرکت گاز اصفهان , وبا حضور هیاتی از اتریش برگزار شد ، مطالعات توسعه ای میدان نفت شهر و طرحهای ذخیره سازی گاز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش اهواز نو” در این نشست موضوع ذخیره سازی گاز به طور عام و در میدان های گازی سراجه و شوریجه D به طور خاص از سوی شرکت نفت مناطق مرکزی با هیات اتریشی مطرح شد.

بر اساس این گزارش : این نشست با حضور نمایندگانی از معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری ، سفیر اتریش و هیات همراه ، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ,کارشناسانی از وزارت نیرو و همچنین برخی از شرکت های تابعه وزارت نفت برگزار شد.

این گزارش می افزاید در نشست یاده شده هیاتی به ریاست مهندس رجبی مدیر امور فنی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ضمن معرفی عملکرد ، اهداف ، برنامه ها و فرصت های سرمایه گذاری شرکت ، به معرفی و تشریح میدان نفت شهر جهت مطالعات توسعه ای پرداخت.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi