نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13314 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

طرح مطالعاتی لهستانی ها برای توسعه میدان سومار بررسی شد

در یکصد و چهل و چهارمین جلسه کمیته مشاورین مدیریت مخازن شرکت ملی نفت ایران، طرح‌ توسعه میدان سومار مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اهواز نو، الگوهای توسعه ای میدان سومار ارائه شده از سوی شرکت لهستانی PGNIG با حضور مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، معاون بررسی طرح‌های منابع […]

در یکصد و چهل و چهارمین جلسه کمیته مشاورین مدیریت مخازن شرکت ملی نفت ایران، طرح‌ توسعه میدان سومار مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اهواز نو، الگوهای توسعه ای میدان سومار ارائه شده از سوی شرکت لهستانی PGNIG با حضور مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، معاون بررسی طرح‌های منابع هیدروکربوری (نفت و گاز)، اعضای کمیته مشاورین مدیریت مخازن و جمعی از کارشناسان مرتبط، بررسی و در خصوص برنامه‌های پیشنهادی این شرکت جهت توصیف و توسعه میدان سومار بحث و تبادل نظر شد.

میدان سومار در استان کرمانشاه و در نزدیکی مرز عراق قرار دارد. ساختمان بسته این میدان با استفاده از اطلاعات لرزه‌نگاری دوبعدی تعیین و تعریف شده است و دارای یک حلقه چاه تولیدی است. بر اساس بررسی‌های انجام گرفته مخزن آسماری این میدان توانایی تولید تا سقف ۳۸٠٠ بشکه در روز نفت را دارد.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi