نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13300 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاري باشكوه صبحگاه مشترك بسيجيان حوزه مقاومت شهيد تندگويان

 همزمان با دومين روز ازگراميداشت هفته بسيج ، گردهمايي باشكوه بسيجيان حوزه مقاومت شهيد تندگويان در محل اين حوزه برگزار شد. به گزارش اهواز نو” در اين همايش سردار خادم سيد الشهدا فرمانده قرارگاه كربلا طي سخناني به رشادت هاي بسيجيان در جنگ تحميلي و مبارزه با گروهك صهيونيستي تكفيري داعش در عراق و سوريه […]

 همزمان با دومين روز ازگراميداشت هفته بسيج ، گردهمايي باشكوه بسيجيان حوزه مقاومت شهيد تندگويان در محل اين حوزه برگزار شد.

به گزارش اهواز نو” در اين همايش سردار خادم سيد الشهدا فرمانده قرارگاه كربلا طي سخناني به رشادت هاي بسيجيان در جنگ تحميلي و مبارزه با گروهك صهيونيستي تكفيري داعش در عراق و سوريه اشاره كرد و گفت: تفكر بسيجي در هشت سال دفاع مقدس و ريشه كن كردن داعش در سوريه و عراق بسيار موثر بود و با اتكا به اين نيروهاي بسيجي بود كه ضربات سنگيني به دشمنان اسلام تحميل شد.

وي افزود: اين روحيه انقلابي و شهادت طلبي و ايثار و گذشتي كه در بين مردن ايران وجود دارد را بايد با اتحاد و همدلي حفظ كنيم و با حضور در صحنه، در مقابل استكبار بايستيم كه اين امر پيروزي را براي ما در پي دارد.

وي همچنين يادآورشد: امروز ايران اسلامي با اقتدار خود از توان بالايي برخور دار است كه اين اقتدار و توانمندي را بايد با اتحاد و وحدتي كه امام راحل به ما آموخت، حفظ كنيم.

همچنين در اين مراسم سرهنگ پاسدار عباس ممبيني فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان گزارشي در خصوص مهمترين فعاليتهاي اين حوزه طي يكسال اخير ارائه داد. 

 شايان ذكر است؛ اجراي مراسم مديحه سرايي و تجليل از بسيجيان حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان از ديگر برنامه هاي اين صبحگاه مشترك بود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi