نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13295 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تالیف کتاب تمرین‌های کاربردیAutoCAD ، توسط مدرس آموزش و فنون اهواز

کتاب تمرین‌های کاربردی AutoCAD ، به نویسندگی مهرناز حسینی‌ابهریاز اساتید مرکز آموزش و فنون اهواز پس از ارزیابی فنی تخصصی کمیته‌ انتشارات وزارت نفت منتشر شد. به گزارش اهوازنو: یکی از ویژگی‌های این کتاب که براساس استانداردهای آموزشی شرکت ملی نفت ایران تنظیم شده است، مجموعه‌ی کاملی از انواع نقشه‌های کاربردی به صورت دوبعدی و […]

کتاب تمرین‌های کاربردی AutoCAD ، به نویسندگی مهرناز حسینی‌ابهریاز اساتید مرکز آموزش و فنون اهواز پس از ارزیابی فنی تخصصی کمیته‌ انتشارات وزارت نفت منتشر شد.

به گزارش اهوازنو: یکی از ویژگی‌های این کتاب که براساس استانداردهای آموزشی شرکت ملی نفت ایران تنظیم شده است، مجموعه‌ی کاملی از انواع نقشه‌های کاربردی به صورت دوبعدی و سه‌بعدی است که مورد استفاده عموم کاربران به ویژه کارکنان صنعت نفت در رشته‌های مکانیک، معماری، عمران، طراحی صنعتی، نقشه‌کشی ساختمان، زمین‌شناسی و… قرار می‌گیرد.

روند ترسیم برخی از نقشه‌های موجود در کتاب، گام به گام به روش مالتی مدیا (فیلم) آموزش داده شده است. هم‌چنین به علت آموزش در محیط واقعی نرم‌افزار اتوکد، مطالب کاملا کاربردی بوده و قابل انجام توسط کاربران می‌باشد.

کتاب تمرین‌های کاربردی AutoCAD ، با حمایت شرکت ملی نفت ایران توسط انتشارات کیان منتشر شد و به چاپ دومرسید.

قابل ذکر است خانم حسینی‌ابهری پیش از این، کتاب‌های دیگری تحت عناوین آموزش مقدماتی AutoCAD و راهنمای کاربردی AutoCAD 2010 ، ترجمه و تالیف کرده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi