نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13272 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۹:۰۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اصفهان میزبان چهارمین کمیته انرژی ایران و اتریش شد

چهارمین کمیته انرژی ایران و اتریش برای بررسی نقشه راه همکاری انرژی ۲ کشور با حضور اشتفان شولتز، سفیر اتریش  (سه شنبه، ۳۰ آبان ماه) در اصفهان برگزار شد. به گزارش اهوازنو این کمیته همسو با پیگیری سند نقشه راه همکاری‌های اقتصادی ایران و اتریش برای یک دوره پنج ساله (۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰) و همچنین […]

چهارمین کمیته انرژی ایران و اتریش برای بررسی نقشه راه همکاری انرژی ۲ کشور با حضور اشتفان شولتز، سفیر اتریش  (سه شنبه، ۳۰ آبان ماه) در اصفهان برگزار شد.

به گزارش اهوازنو این کمیته همسو با پیگیری سند نقشه راه همکاری‌های اقتصادی ایران و اتریش برای یک دوره پنج ساله (۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰) و همچنین اجرایی کردن تفاهم‌نامه‌های همکاری‌های ۲ کشور در زمینه انرژی برگزار شد.

هیئت ایرانی به سرپرستی حسین اسماعیلی، مدیرکل اروپا، آمریکا و همسایگان دریای خزر در این نشست درباره بهینه سازی مصرف سوخت، سرمایه گذاری در پروژه‌های نفت و گاز، اکتشاف و توسعه، آموزشی، تحقیقاتی، دانشگاهی، مسائل مربوط به محیط زیست، انرژیهای تجدیدپذیر، برق با هیئت اتریشی به سرپرستی، یوخن پنکر، مدیرکل استراتژی انرژی اروپا مذاکره کردند.

همچنین در این نشست، چگونگی همکاری اتاق‌های بازرگانی ایران و اتریش بررسی شد.

همکاری با اتریش همسو با همکاری با اتحادیه اروپا بوده و می تواند آغازی برای دیگر کشورهای اروپایی باشد تا در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ایران مشارکت و سرمایه گذاری کنند.

شرکت‌های اتریشی از جمله او ام وی اتریش علاقه‌مندی خود را برای سرمایه گذاری در ایران اعلام کردند.

اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی و پایتخت آن وین است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلوواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم‌مرز است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi