نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13259 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توزیع ۱۱ میلیون لیتر سوخت در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه

رئیس ناحیه مرکزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، وضع سوخت‌رسانی در مناطق زلزله زده را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تامین سوخت هموطنان هم اکنون در اولویت کاری این شرکت قرار دارد و همشهریان برای سوخت خودروها و وسایل گرمایشی خود نگران نباشند. به گزارش اهوازنو، رضا فروردین در باره آخرین آمار […]

رئیس ناحیه مرکزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، وضع سوخت‌رسانی در مناطق زلزله زده را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تامین سوخت هموطنان هم اکنون در اولویت کاری این شرکت قرار دارد و همشهریان برای سوخت خودروها و وسایل گرمایشی خود نگران نباشند.

به گزارش اهوازنو، رضا فروردین در باره آخرین آمار میزان توزیع سوخت در مناطق زلزله زده غرب کشور، اظهار کرد: در این بازه زمانی با ۱۹۱ نفتکش، بیش از چهار میلیون و ۷۵۲ هزار لیتر بنزین توزیع و مصرف شده است.

وی افزود: با همت کارکنان شرکت ملی پخش منطقه کرمانشاه، تاکنون بیش از سه میلیون و ۳۲۳ هزار لیتر نفت سفید توسط ۱۸۴ نفتکش و بیش از دو میلیون و ۸۳۸ هزار لیتر نفت‌گاز با ۱۱۹ نفتکش در مناطق زلزله زده توزیع شده است.

به گفته فروردین، تامین سوخت در شهرستان‌های سرپل ذهاب، قصر شیرین، گیلانغرب، دالاهو، روانسر، اسلام آباد غرب و جوانمرد بی وقفه ادامه دارد.

ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه شامگاه یکشنبه هفته گذشته (۲۱ آبان ماه) زلزله‌ای شدید به ‌بزرگی ۷,۳ ریشتر در عمق ۱۱ کیلومتری زمین در شهر ازگله از توابع استان کرمانشاه به وقوع پیوست که در بسیاری از شهرهای کشور احساس شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi