نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13240 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امدادرسانی به افراد تحت تکفل صندوق بازنشستگی نفت در زلزله غرب کشور

صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت همه اقلام مورد نیازافراد تحت تکفل این مجموعه را در حادثه زلزله غرب کشور تامین و توزیع کرد؛ پیش بینی بودجه ای نیز برای جبران خسارت وارده انجام شد. به گزارش اهواز نو، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت، پس از وقوع زلزله در مناطق غرب کشور، معاون امور بازنشستگی و […]

صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت همه اقلام مورد نیازافراد تحت تکفل این مجموعه را در حادثه زلزله غرب کشور تامین و توزیع کرد؛ پیش بینی بودجه ای نیز برای جبران خسارت وارده انجام شد.

به گزارش اهواز نو، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت، پس از وقوع زلزله در مناطق غرب کشور، معاون امور بازنشستگی و رفاه به دستور رئیس صندوق‌ها عازم کرمانشاه (منطقه ۵ صندوق‌ها) شد.

در این بازدید و روز پنجشنبه (۲۵ آبان‌ماه) طی نشستی مشترک با حضور معاون امور بازنشستگی و رفاه، رئیس و کارکنان منطقه ۵ در کرمانشاه آخرین وضع افراد تحت تکفل صندوق‌ها در مناطق دچار زلزله بررسی شد.

پس از بررسی میدانی، کالاهای مورد نیاز افراد تحت پوشش صندوق‌ها در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و قصر شیرین تهیه و توسط کارکنان منطقه ۵ تحویل آنان شد، همچنین برای کمک به بازسازی مسکن افراد تحت تکفل از سوی هیئت رئیسه صندوق‌ها بودجه‌ لازم پیش بینی شد.

استان کرمانشاه جزو منطقه ۵ صندوق‌ها محسوب می‌شود. صندوق‌ها دارای هفت منطقه است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi