نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13224 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قدردانی از صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت برای ارائه بن کارت به بازنشستگان

رئیس هیئت مدیره کانون مرکزی صنعت نفت تهران به سبب ارائه بن کارت از صندوق‌های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت قدردانی کرد. به گزارش اهواز نو” مهدی فقاهتی در نامه‌ای به رئیس صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت از تلاش‌های دست‌درکاران صندوق به سبب ارائه بن کارت رفاه به پیشکسوتان و بازنشستگان قدردانی کرد. […]

رئیس هیئت مدیره کانون مرکزی صنعت نفت تهران به سبب ارائه بن کارت از صندوق‌های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت قدردانی کرد.

به گزارش اهواز نو” مهدی فقاهتی در نامه‌ای به رئیس صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت از تلاش‌های دست‌درکاران صندوق به سبب ارائه بن کارت رفاه به پیشکسوتان و بازنشستگان قدردانی کرد.

در همین حال حسن کریم پور، رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان صنعت نفت گیلان و دبیر پانزدهمین گردهمایی کانون‌های بازنشستگان سراسر کشور به رئیس صندوق‌ها از همه دست‌درکاران تهیه و توزیع بن کارت رفاه برای بازنشستگان صنعت نفت قدردانی کرد.

از چندی پیش کار توزیع بن کارت در نمایندگی‌های صندوق در سراسر کشور و برخی فروشگاه های رفاه آغاز شده است، اعتبار پیش بینی شده برای هر کارت ۶۵۰ هزار تومان است که قابلیت استفاده در همه فروشگاه‌های مجموعه رفاه را دارد.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi