نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13162 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در پالایشگاه آبادان برای ۱۲ هزار نفر شغل ایجاد می شود

با آغاز عملیات اجرایی مرحله دوم توسعه پالایشگاه آبادان برای ۱۲ هزار نفر به طور مستقیم و به مدت ۴ سال اشتغال ایجاد می شود. به گزارش اهوازنو، اسفندیار دائم‌الذکر، مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان با بیان این مطلب، افزود: کارهای مقدماتی اجرای این فاز تمام و قراردادهای آن منعقد شده است. وی با بیان […]

با آغاز عملیات اجرایی مرحله دوم توسعه پالایشگاه آبادان برای ۱۲ هزار نفر به طور مستقیم و به مدت ۴ سال اشتغال ایجاد می شود.

به گزارش اهوازنو، اسفندیار دائم‌الذکر، مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان با بیان این مطلب، افزود: کارهای مقدماتی اجرای این فاز تمام و قراردادهای آن منعقد شده است.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای فاز ۲در پالایشگاه آبادان، کاهش تولید نفت کوره، ارتقای سودآوری و تولید محصولات با کیفیت یورو ۴ است، اظهار کرد: با اجرای طرح مزبور، تولید نفت کوره از ۳۶ درصد کنونی به ۲۴ درصد کاهش خواهد یافت.

دائم‌الذکر گفت: هم اکنون مراحل شمع کوبی پروژه به پایان رسیده و پروژه طبق برنامه دنبال می شود.

به گفته وی سرمایه طرح فاز دوم پالایشگاه آبادان از سوی سرمایه گذار چینی (معروف به خط اعتباری چین) تامین و میزان آن ۲,۷ میلیارد دلار است که در دو مرحله ۱.۲ و ۱.۵ میليارد دلاری هزینه می شود.

وی با اشاره به اینکه مدت زمان اجرای پروژه فاز ۲ پالایشگاه آبادان ۴ سال است، تصریح کرد: افزون بر این، تفاهمنامه طرح اجرایی فاز ۴ پالایشگاه نیز با نمایندگانی از کشور ژاپن امضا شده است.

مدیرعامل پالایشگاه نفت آّبادان ادامه داد: با اجرای طرح مرحله چهارم توسعه پالایشگاه، به ازای هر بشکه نفت ۳,۸ دلار حاشیه سود ایجاد خواهد شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi