نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13058 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۸:۵۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به همت ترابری مناطق نفت خیز جنوب انجام شد اعزام تجهیزات سنگین مهار فوران به رگ سفید

مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب طی روزهای اخیر در تلاشی شبانه روزی در راستای بستر سازی و ایجاد آمادگی برای انجام عملیات مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید، ماشین آلات و خودروهای سنگین را به همراه تعدادی کارشناس و اپراتورهای کار آزموده، به منطقه اعزام کرده است. به […]

مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب طی روزهای اخیر در تلاشی شبانه روزی در راستای بستر سازی و ایجاد آمادگی برای انجام عملیات مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید، ماشین آلات و خودروهای سنگین را به همراه تعدادی کارشناس و اپراتورهای کار آزموده، به منطقه اعزام کرده است.

به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو”، تجهیزات اعزامی به منطقه شامل ۷ دستگاه بلدوزر، یک دستگاه ساید بوم جهت انتقال اتی واگن و مهار آتش، یک دستگاه بیل مکانیکی در کنار اتی واگن در کنار آتش و مهار آن، ۳۰ دستگاه تانکر آب ۱۶ هزار لیتری و ۲ دستگاه تانکر آب ۳۰ هزار لیتری، ۲ دستگاه بنز اطاقی جهت جابجایی محمولات اطفا حریق، ۲۷ دستگاه تریلی جهت جابجایی وسایل اطفا حریق، یک دستگاه ولو کرن، یک دستگاه جرثقیل ۲۰ تن و ۱۰ دستگاه ماشین اسکورت است که به همراه انواع خودروهای سبک در محل ماموریت استقرار یافته اند.
بر اساس این خبر، واحد خدمات و پشتیبانی مدیریت تعمیرات ترابری نیز با دارا بودن امکانات سوخت رسانی و سرویس و نگهداری با بکارگیری دو دستگاه تانکر حمل سوخت ۱۶۰۰۰لیتری وظیفه سوخت رسانی به ماشین آلات راهسازی و خودروهای سنگین را انجام می دهند که روزانه بیش از ۸۰۰۰ لیتر گازوئیل در منطقه عملیاتی رگ سفید توزیع می شود.
 همچنین سرویس و نگهداری کلیه ماشین آلات در محل عملیات به صورت شبانه روزی انجام شده که باعث جلوگیری از وقفه در کار ماشین آلات می شود.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi