نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13020 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس: افزایش تولید گاز و گازرسانی به شهرها و روستاها نوعی غرور ملی است

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، عملکرد وزارت نفت را باتوجه به برخی محدودیت‌های اقتصادی قابل قبول خواند و گفت: افزایش تولید گاز و همچنین گازرسانی شهری و روستایی در کشور نوعی غرور ملی به شمار می‌آید. به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو”، اسدالله قره خانی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که صنعت نفت، پس […]

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، عملکرد وزارت نفت را باتوجه به برخی محدودیت‌های اقتصادی قابل قبول خواند و گفت: افزایش تولید گاز و همچنین گازرسانی شهری و روستایی در کشور نوعی غرور ملی به شمار می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو”، اسدالله قره خانی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که صنعت نفت، پس از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) موفقیت‌های خوبی به دست آورده است، گفت: متاسفانه تحریم‌ها، صنعت نفت ایران را نشانه گرفته بود، نفت صادر می‌کردیم، اما پول آن باز نمی‌گشت و محدودیت‌هایی نیز در فروش نفت به‌وجود آمد، اما پس از برجام در مدت کوتاهی فروش و صادرات نفت ایران ۲ برابر شد.

وی افزود: هم اکنون مشتریان نفت ایران افزایش یافته است و بسیاری از کشورها اشتیاق فراوانی برای حضور در صنعت نفت ایران دارند.

قره خانی با بیان این‌که قراردادهای جدید نفتی، نقشه راه آینده و پشتوانه‌ای برای جذب سرمایه در این صنعت است، تصریح کرد: عملکرد وزارت نفت با توجه به برخی مشکلات و محدودیت‌های اقتصادی قابل قبول است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به این که افزایش تولید گاز و همچنین گازرسانی شهری و روستایی در کشور نوعی غرور ملی به شمار می‌آید، ادامه داد: امروز مجموعه صنعت نفت از ناامیدی و نبود انگیزه ناشی از نبود سرمایه در حال خارج شدن است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi