نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12989 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عملیات مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید شتاب می‎گیرد

با مهیا شدن زیرساخت‎ها، امکانات و تدارکات مورد نیاز عملیات مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید شتاب می‎گیرد عملیات مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید با مهیا شدن زیرساخت‎ها و امکانات فنی و لجستیکی، شتاب بیشتری می‎گیرد و مهارگران با پاک‎سازی گام به گام، موقعیت خود را به کمتر از صد قدمی کانون آتش رسانده‎اند. […]

با مهیا شدن زیرساخت‎ها، امکانات و تدارکات مورد نیاز
عملیات مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید شتاب می‎گیرد

عملیات مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید با مهیا شدن زیرساخت‎ها و امکانات فنی و لجستیکی، شتاب بیشتری می‎گیرد و مهارگران با پاک‎سازی گام به گام، موقعیت خود را به کمتر از صد قدمی کانون آتش رسانده‎اند.

به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو”، ستاد راهبری مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید اعلام کرد: مهارگران در ۱۰ روز گذشته در چارچوب برنامه‎ریزی انجام شده و به منظور اجرای عملیات بر اساس طراحی مهار چاه سرکش، در پاکسازی محوطه و ایجاد زیرساخت‌ها اقدامات موثری انجام داده‎اند.

تاکنون حدود ۸۰ محموله از تجهیزات از جمله ژنراتورها، پمپ‎های سیال و مخازن از محوطه تخلیه و به محل پیش‎بینی شده برای انباشت، انتقال یافته است.

آب‎گیری استخر ۱۳۰ هزار بشکه ای هم شتاب بیشتری گرفته است و با ساخت محل استقرار دکل های حفاری برای حفر چاه های امدادی، کار انتقال دکل ها و تجهیزات ویژه مهار، کلید خورده است.

دکل حفاری ۹۵ فتح شرکت ملی حفاری مستقر بر روی چاه شماره ۱۴۷ میدان رگ سفید روز یکشنبه (هفتم آبان‌ماه)، بر اثر فوران گاز چاه ۱۴۷ رگ سفید دچار حریق شد و متاسفانه در این حادثه، ۲ تن از کارکنان شرکت ملی حفاری جان باختند.

میدان نفتی رگ سفید واقع در جنوب غربی کشور و یکی از میدان‌های بزرگ نفتی است که از اطراف در بین میدان‌های نفتی بی بی حکیمه (در جنوب شرق)، پازنان (در شمال شرق)، رامشیر (در شمال غرب)، زاغه- هندیجان- بهرگانسر و تنگو (در جنوب غرب) محصور شده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi