نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12932 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۷:۲۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در نشست مشترک مدیران ایرانی و عراقی تاکید شد ؛ تسهیل فرآیند حضور شرکت ملی حفاری ایران در میادین نفتی جنوب عراق

در نشست مشترک هیأت عالی رتبه عراقی با مدیران شرکت ملی حفاری ایران بر لزوم نسهیل فرآیند حضور این شرکت در میادین نفتی جنوب عراق تاکید شد. به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو”، در نشست مشترک هیأت بلندپایه عراقی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس، مقامات استانی و مدیرعامل شرکت نفتی ذیقار با مدیران ارشد ملی حفاری، بر همکاری […]


در نشست مشترک هیأت عالی رتبه عراقی با مدیران شرکت ملی حفاری ایران بر لزوم نسهیل فرآیند حضور این شرکت در میادین نفتی جنوب عراق تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو”، در نشست مشترک هیأت بلندپایه عراقی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس، مقامات استانی و مدیرعامل شرکت نفتی ذیقار با مدیران ارشد ملی حفاری، بر همکاری و تسهیل فرآیند حضور این شرکت در بازار جنوب عراق تاکید شد.

رئیس مطالعات و عملیات بازاریابی شرکت ملی حفاری ایران در این باره گفت: در جلسه مشترک با هیأت عراقی که در محل ساختمان مرکزی این شرکت در اهواز برگزار شد، طرفین به بحث و تبادل نظر پیرامون راهکارهای لازم برای تسهیل حضور ملی حفاری در کشور عراق پرداختند و توافقات اولیه در این خصوص حاصل شد.

سعید حیدریان با اشاره به حضور مدیر عامل شرکت ملی حفاری در نشست توسعه روابط تجاری ایران و عراق در تهران گفت: در این نشست که پیش از این و با هماهنگی سید حمید حسینی، دبیرکل اتاق بازرگانی در امور توسعه اقتصادی در عراق برگزار شد، مقرر شد تا مقدمات لازم برای بازدید مقامات کشوری و مدیران نفتی عراق از شرکت مهیا شده و شرایط برای حضور شرکت ملی حفاری ایران در بازار حفاری آن کشور فراهم شود.

وی افزود: حضور در بازار حفاری کشور عراق به عنوان یکی از بازارهای هدف شرکت ملی حفاری ایران همواره در سرلوحه برنامه های این شرکت قرار داشته است.

حیدریان تصریح کرد: هم اکنون شرکت ملی حفاری ایران با بهره مندی از کارکنان متخصص و با تجربه به عنوان یک شرکت قابل اعتماد و مطمئن، توان ارائه خدمات در زمینه عملیات حفاری، خدمات فنی و مهندسی، آموزش تئوری و عملی حفاری چاه های نفت و گاز را به تمامی کشورهای منطقه به ویژه کشور عراق دارد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi