نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12881 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فناوری مرتبط با ساخت داخل در نمایشگاه تجهیزات نفت خوزستان

  مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تاکید کرد: در نمایشگاه ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان، مهمترین نیازمندی های صنعت نفت و آخرین دستاوردهای علمی و فناوری مرتبط با بومی سازی و ساخت داخل کالا در قالب سمینارها و نشست های تخصصی ارائه می شود. به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو”، بزرگترین رویداد نمایشگاهی کشور […]

 

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تاکید کرد: در نمایشگاه ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان، مهمترین نیازمندی های صنعت نفت و آخرین دستاوردهای علمی و فناوری مرتبط با بومی سازی و ساخت داخل کالا در قالب سمینارها و نشست های تخصصی ارائه می شود.

به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو”، بزرگترین رویداد نمایشگاهی کشور در حوزه ساخت داخل، با عنوان “نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت ایران- خوزستان” روز پنجشنبه ۱۱ آبان با حضور جمعی از مسئولان کشوری، نمایندگان و اعضای کمیسیون انرژی مجلس،مدیران و کارشناسان نفت و بخش خصوصی توانمند داخلی در اهواز آغاز به کار خواهد کرد.

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با اعلام این خبر گفت: در نهمین نمایشگاه نفت خوزستان افزون بر ۲۷۰ شرکت در قالب ۲۴۰ غرفه، توانمندی ها و آخرین دستاوردهای خود را در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات صنعت نفت به نمایش می گذارند.

عالی پور افزود: در این نمایشگاه مهمترین نیازمندی های صنعت نفت و  آخرین دستاوردهای علمی و فناوری مرتبط با بومی سازی و ساخت داخل کالا در قالب سمینارها و نشست های تخصصی ارائه خواهد شد.

وی کاربردی بودن این نمایشگاه از حیث تبادل اطلاعات و هم افزایی دانش طراحی و ساخت را از دیگر ویژگی های نمایشگاه نفت اهواز برشمرد و اظهار امیدواری کرد: روند رو به رشد توسعه ساخت داخل، علاوه بر رفع نیازهای اساسی صنعت نفت،منجر به ورود سازندگان ایرانی به بازار بزرگ کالای نفت در منطقه و جهان شود.

عالی پور برگزاری این نمایشگاه را منطبق با اصل اقتصاد مقاومتی و در راستای برنامه جامع وزارت نفت برای بومی سازی کالاهای اساسی مورد نیاز صنعت ارزیابی کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi