نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12811 تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افزون بر ۷۶ میلیارد ریال صرفه اقتصادی حاصل بازسازی ۷۰۷ قطعه کاربردی در صنعت حفاری

واحد بازسازی اداره مهندسی و فناوری ساخت مدیریت پژوهش شرکت ملی حفاری ایران موفق شد افزون بر ۷۶ میلیارد ریال صرفه اقتصادی حاصل بازسازی ۷۰۷ قطعه کاربردی در صنعت حفاری رئیس اداره مهندسی و فناوری ساخت مدیریت پژوهش شرکت ملی حفاری ایران از موفقیت واحد بازسازی این اداره در کسب ۷۶ میلیارد و ۱۰۹ میلیون […]


واحد بازسازی اداره مهندسی و فناوری ساخت مدیریت پژوهش شرکت ملی حفاری ایران موفق شد

افزون بر ۷۶ میلیارد ریال صرفه اقتصادی حاصل بازسازی ۷۰۷ قطعه کاربردی در صنعت حفاری

رئیس اداره مهندسی و فناوری ساخت مدیریت پژوهش شرکت ملی حفاری ایران از موفقیت واحد بازسازی این اداره در کسب ۷۶ میلیارد و ۱۰۹ میلیون ریال صرفه اقتصادی حاصل از بازسازی ۷۰۷ قطعه کاربردی در بخش های عملیاتی این شرکت خبر داد. 

به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو” بهنود منصور نژاد گفت: قیمت تمام شده بازسازی این قطعات و تجهیزات که در دستگاه های حفاری کاربست دارد افزون بر ۱۷ میلیارد و ۵۵۱ میلیون ریال بود که طی سال ۹۵ و نیمه نخست امسال انجام و در چرخه عملیات قرار گرفت.

وی افزود: برآوردهای کارشناسی نشان می دهد که در صورت عدم بازسازی این حجم قطعات و خرید مجدد آن می بایست ۹۳ میلیارد و ۶۶۱ میلیون ریال هزینه می شد که به همت متخصصان مجرب شرکت و با همکاری شرکت های کارآمد داخلی ضمن تامین به موقع نیاز واحدها به این قطعات، صرفه قابل توجهی برای شرکت حاصل گردید.

منصور نژاد با اشاره به اینکه از جمله اقلامی که در این مدت بازسازی و عملیاتی شد شفت درام دراورکس بود که با صرف ۲۸۰ میلیون ریال بازسازی شد و این در حالی است که قیمت خرید آن سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد گردید، اظهار کرد: تعمیر و بازسازی ۵۳ فلویید ایند، ۷۹ عدد اینرسیل کلاهک دار، ۱۴۳ قطعه از متعلقات ایر پمپ کومی یونیت و شافت تورک سیلندر از شمار این قطعات می باشد.

رئیس اداره مهندسی و فناوری ساخت مدیریت پژوهش شرکت در پیوند با این مطلب همچنین به بازسازی ۱۳ روتاری آچار هیدرولیکی، ۷ عدد سنتر پلیت ترمز برقی، ۲۳ عدد انواع شیلنگ های حفاری، ۱۰ عدد اسلینجر کلاهک دوار، ۶ عدد شاتون پمپ گل، ۸۰ عدد جک هیدرولیکی تاپ درایو، ۱۵۶ عدد قطعات انواع شیرهای اساسی، پنج عدد مندریل هیدرو اسپرینگ و سه عدد میل لنگ انواع پمپ ها اشاره داشت.

وی توضیح داد: اداره مهندسی و فناوری ساخت مدیریت پژوهش شرکت ملی حفاری ایران دارای چهار واحد زیر مجموعه شامل مهندسی و برنامه ریزی ساخت، طراحی و مهندسی پایه، بررسی منابع و کنترل پروژه و بازسازی قطعات (مکانیک – برق و ابزار دقیق) می باشد.

منصور نژاد گفت: واحد بازسازی این اداره مسئولیت بررسی امکان بازسازی و به کارگیری مجدد قطعات ارسالی از سوی واحدهای متقاضی و مدیریت تدارکات و امور کالا و همچنین نظارت بر فرآیند مناقصه و تحویل قطعه به واحد متقاضی یا مدیریت تدارکات و امور کالا پس از اتمام کار بازسازی را برعهده دارد

ارسال دیدگاه

logo-samandehi