نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12754 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

احداث و نگهداشت فضای سبز در ١١٠٠ هکتار از اراضی منطقه ویژه پارس 

  با انعقاد تفاهم نامه شرکت ملی نفت ایران و سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور احداث و نگهداشت فضای سبز در ١١٠٠ هکتار از أراضی منطقه ویژه پارس اجرایی می شود. به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو” به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس، این طرح با هدف تلاش در گسترش فرهنگ […]

 

با انعقاد تفاهم نامه شرکت ملی نفت ایران و سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور احداث و نگهداشت فضای سبز در ١١٠٠ هکتار از أراضی منطقه ویژه پارس اجرایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو” به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس، این طرح با هدف تلاش در گسترش فرهنگ منابع طبیعی و تبدیل آن به معارف عمومی، مقابله با بیابان زدایی و فرسایش خاک و تثبیت شن در أراضی، توسعه درختکاری و برنامه ریزی و استفاده از توان و ظرفیت های مشترک در جهت حفاظت از منابع طبیعی در سطح منطقه ویژه پارس اجرایی خواهد شد.

قائم مقام سازمان منطقه ویژه پارس در این خصوص افزود: این تفاهم نامه با توجه به لزوم جدی توجه به مسائل زیست محیطی منطقه و ضرورت توسعه فضای سبز در همجواری با صنایع نفت و گاز به امضا مدیرعامل شرکت ملّی نفت ایران و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور رسیده است.

فریدونی تصریح کرد: اجرای طرح احداث و اضافه شدن ١١٠٠ هکتار به  فضاهای سبز موجود در منطقه ویژه پارس طی یک بازه ی ٥ ساله به سرانجام خواهد رسید.

وی اظهار کرد: توجه به مسائل زیست محیطی و نگاه ویژه به گسترش فضاهای سبز در منطقه از اولویت های وزارت و شرکت ملی نفت ایران است که در سطح منطقه این مأموریت ها توسط سازمان منطقه ویژه پارس دنبال می شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi