نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12741 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۸ / ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونمایی از پروژه جدید «اکسنس»؛ آغاز مشارکت جدید ایران- فرانسه در پتروشیمی/ فرانسوی‌ها مسئول بازسازی پتروشیمی بوعلی شدند

🔆 به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو”، «مهدی قارونی» مدیرعامل پتروشیمی بوعلی از آغاز ساخت و بازسازی برج آسیب دیده پارازایلین پتروشیمی بوعلی با مشارکت شرکت‌های فرانسوی خبر داد و گفت: واحد جدید پارازایلین تا دو سال آینده در مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرد. وی با اشاره به تخریب برج ۱۲۱ متری آسیب دیده پارازایلین پتروشیمی بوعلی، […]


🔆

به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو”، «مهدی قارونی» مدیرعامل پتروشیمی بوعلی از آغاز ساخت و بازسازی برج آسیب دیده پارازایلین پتروشیمی بوعلی با مشارکت شرکت‌های فرانسوی خبر داد و گفت: واحد جدید پارازایلین تا دو سال آینده در مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به تخریب برج ۱۲۱ متری آسیب دیده پارازایلین پتروشیمی بوعلی، تصریح کرد: همزمان با تخریب برج از سال گذشته با اکسنس فرانسه که صاحب لیسانس و دانش فنی پروژه بود برای طراحی مجدد برج ۸۰۰۱ مذاکره کرده و به توافق رسیدیم.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه خرداد ماه امسال مطالعات پایه ان توسط اکسنس به پایان رسید و ارتفاع برج از ۱۲۱ متر به ۸۵ متر کاهش یافت و وزن برج هم سبک تر شد، اظهار داشت: از اول تیر ماه شناسایی پیمانکار مهندسی تفصیلی آغاز و شهریور ماه بازگشایی پاکات مناقصه EPS پروژه بازسازی انجام شد.

قارونی با یادآوری اینکه قبل از آتش‌سوزی برنامه تعویض مولکولارسیو و پنل‌های برج‌های جذب واحد ۸۰۰ در دستور کار قرار گرفته بود، تاکید کرد: هم اکنون قرارداد تعویض مولکولارسیو و پنل‌های برج‌های جذب واحد ۸۰۰ با شرکت‌های فرانسوی امضا شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه زمان بندی از سال ۹۸ واحد پارازایلین پتروشیمی بوعلی با ظرفیت ۱۰۰ درصد در مدار بهره برداری قرار می گیرد، گفت: هزینه مولکولارسیو و تعویض پنل‌ها حدود ۵۰ میلیون یورو بوده که توسط دو شرکت فرانسوی سکا و اکسنس فرانسه انجام شده است./ منبع: انجمن صنفی کارفرمائی صنعت پتروشیمی

ارسال دیدگاه

logo-samandehi