نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12720 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیحات شهردار منطقه هفت در خصوص حادثه امروز کوی رمضان اهواز

‎جوابیه شهردار منطقه هفت: ‎توضیحات شهردار منطقه هفت در خصوص حادثه امروز کوی رمضان اهواز ‎شهنی، عنوان کرد: شهرداری منطقه علی رغم ابراز همدردی با مردمان منطقه پس از حادثه و خانواده های آسیب دیده، مجدانه پیگیر رفع این مسئله بوده و آمادگي داريم به محض حل مشكل ساكنين و صدور حكم تخريب ساختمان هاي […]

‎جوابیه شهردار منطقه هفت:

‎توضیحات شهردار منطقه هفت در خصوص حادثه امروز کوی رمضان اهواز
‎شهنی، عنوان کرد: شهرداری منطقه علی رغم ابراز همدردی با مردمان منطقه پس از حادثه و خانواده های آسیب دیده، مجدانه پیگیر رفع این مسئله بوده و آمادگي داريم به محض حل مشكل ساكنين و صدور حكم تخريب ساختمان هاي فوق را تخريب و تبديل به فضاي سبز نمايیم.

 

‎ارسلان شهنی، شهردار منطقه ۷ اهواز ضمن تکذیب اخبار منتشره مبنی بر حمله مردم به شهرداری این منطقه، اظهار کرد: در دقایق اولیه پس از این اتفاق بر حسب وظیفه بنده و معاون خدمات شهری در محله حادثه حاضر شده و از نزدیک از محل بازدید بعمل آوردیم. تا کنون هیچگونه حمله ویا زدو خوردی در میان مردم با شهرداری منطقه رخ نداده است و این خبر کذب جهت ایجاد فضا سازی است.

‎وی افزود: در منطقه کوی مجاهدین خیابان چهار خالدی، در سالهاي گذشته “طرح مینا” با مسئوليت فرماندا ي انجام شده و تعداد زیادی از خانه ها نیز تخریب و جابه جا شده اند. مابقی خانه ها با مکاتبات مکرر شهرداری به مسئولین در حال پیگیری شده كه تصاوير تمامي مكاتبات موجود مي باشد و کلیه ساخت وساز ها متوقف شده اند. حداقل آن ساخت خانه ها مربوط به ده سال قبل است. متاسفانه کلیه ساخت و ساز ها بدون مجوز صورت گرفته بود.

‎شهردار منطقه ۷ اهواز از بازدید های متعدد مقامات عالی بدنبال پيگيري ها از این منطقه خبر داد و عنوان کرد: ماضمن انعکاس موضوع، کمتر از یک سال اخیر وزیر راه و شهرسازی ، معاون وزير راه و شهرسازي ، دو مرحله استاندار محترم و دو مرتبه معاون محترم عمراني استاندار ي و … از محل بازديد و در جريان موضوع بوده اند.

‎شهنی در ادامه، اظهار کرد: شهرداری منطقه علی رغم ابراز همدردی با مردمان منطقه پس از حادثه و خانواده های آسیب دیده، مجدانه پیگیر رفع این مسئله بوده در عين اينكه با توجه به فاقد مجوز بودن ساختمان هاي فوق شهرداري بهيچ وجه رعايت مقررات فني صورت نگرفته و احتمال ريزش در نقاط مشابه وجود دارد.

 

‎وی در پایان به صورت جلسه سال ۹۲ در میان فرمانداری و شهرداري اشاره کرد و یاد آور شد: طبق صورت جلسه وظیفه ی شناسایی و معرفی به عهده شهرداری( كه كاملا انجام شده) و وظیفه تملک بر عهده شركت عمران و مسكن سازان خوزستان گذاشته است که صورت جلسه آن موجود است و ما هم عدم اجراي نتیجه صورت جلسه را پیگیری کتبی کرده ایم و آمادگي داريم به محض حل مشكل ساكنين و صدور حكم تخريب ساختمان هاي فوق را تخريب و تبديل به فضاي سبز نمايیم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi