نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12655 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نشست علمی- پژوهشی مدیر اکتشاف و هیئت همراه مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با رئیس و مسئولین دانشگاه چمران اهواز

  سید صالح هندی در نشست علمی- پژوهشی با دانشگاه چمران اهواز:  انعقاد قراردادهای بلند مدت پژوهشی با دانشگاه چمران اهواز نشست علمی- پژوهشی مدیر اکتشاف و هیئت همراه مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با رئیس و مسئولین دانشگاه چمران اهواز امروز چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ در سالن جلسات دانشگاه چمران اهواز برگزار شد. به گزارش […]

 

سید صالح هندی در نشست علمی- پژوهشی با دانشگاه چمران اهواز:  انعقاد قراردادهای بلند مدت پژوهشی با دانشگاه چمران اهواز

نشست علمی- پژوهشی مدیر اکتشاف و هیئت همراه مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران با رئیس و مسئولین دانشگاه چمران اهواز امروز چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ در سالن جلسات دانشگاه چمران اهواز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری “اهوازنو” این نشست با هدف بررسی فرصت‌های همکاری علمی پژوهشی بین طرفین در جهت ارتباط صنعت و دانشگاه و همچنین امکان استفاده از پتانسیل‌های موجود در دانشگاه جهت اجرای قراردادهای پژوهشی بلند مدت در حوزه علوم زمین ( ژئوشیمی ) انجام شد.

مهندس سید صالح هندی ” مدیر اکتشاف ” شرکت ملی نفت ایران ضمن تأکید بر ارتباط مستمر و مداوم که باید بین صنعت و دانشگاه باشد، گفت: مدیریت اکتشاف آمادگی لازم را جهت انعقاد قراردادهای بلندمدت پژوهشی با دانشگاه‌ها را داشته و از این امر استقبال می‌کند.

غلامرضا خواجه “رئیس دانشگاه چمران اهواز” ضمن ابراز خرسندی از این ارتباط صورت گرفته با صنعت نفت، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در این دانشگاه را توضیح دادند.

لازم به ذکر است در پایان این نشست، یک تفاهم‌نامه همکاری علمی- پژوهشی بین مدیریت اکتشاف و دانشگاه چمران اهواز به امضاء طرفین رسیده و نیز مقرر شد تا یک ماه آینده، پیشنهادات پژوهشی بین هر دو مجموعه نهایی و اجرایی شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi