نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12651 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس شرکت انسالدو ایتالیا: توانمندی شرکت‎های ایرانی مرا به وجد آورد/ ضرورت اشتراک دانش در انجام پروژه‎ها

رئیس شرکت انسالدو انرژی ایتالیا ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران شرکت ملی نفت ایران، بر ضرورت اشتراک دانش و اطلاعات در انجام پروژه های ایرانی تأکید کرد. به گزارش پایگاه خبری”اهوازنو”، جوزپه زامپینی، رئیس شرکت انسالدو انرژی ایتالیا امروز (چهارشنبه، ۲۶ مهرماه) در مراسم امضای تفاهم نامه با شرکت های ایرانی برای […]


رئیس شرکت انسالدو انرژی ایتالیا ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران شرکت ملی نفت ایران، بر ضرورت اشتراک دانش و اطلاعات در انجام پروژه های ایرانی تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری”اهوازنو”، جوزپه زامپینی، رئیس شرکت انسالدو انرژی ایتالیا امروز (چهارشنبه، ۲۶ مهرماه) در مراسم امضای تفاهم نامه با شرکت های ایرانی برای جمع آوری گازهای ارسالی به مشعل جهت تولید برق و نوسازی تجهیزات نفت و گاز گفت: این دیدار در واقع حاصل یک رویا بود که به تحقق پیوست.
او با اشاره به دیدار خود با بیژن زنگنه، وزیر نفت ایران پس از اجرایی شدن برجام گفت: ‌در آن دیدار آقای زنگنه از من پرسید در چه زمینه ای می توانید با ایران همکاری کنید و من عنوان کردم که فلرهای زیادی در ایران در حال سوختن است و من خاموش شدن آن ها را رویای خودم می دانم.
وی ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان مدیران شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران گفت: من از توانمندی شرکت های ایرانی به وجد آمده ام و فکر می کنم ایران کشور بسیار بزرگ و قدرمندی است.
زامپینی با بیان اینکه با آغوش باز برای انتقال دانش به ایران کمک می کند گفت: همچون این رویا که اکنون به نتیجه رسید، من فکر می کنم که همکاری با ایران می تواند آینده درخشانی داشته باشد.
وی ضمن ابراز این مسأله که شرکت انسالدو تا کنون هیچ قراردادی را به بهانه تحریم رها نکرده است گفت: ما مشتاق به اشتراک دانش و اطلاعات هستیم و بر این باوریم که در هر پروژه ای حضور داشته باشیم برای ما آموزنده خواهد بود و به تجارت شرکت ما می افزاید.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi