نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12580 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری دنبال می کند  برنامه ریزی برای دوره های بین المللی آموزش های  تخصصی جهت  متخصصان صنعت نفت کشورهای نفتخیز

مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری دنبال می کند  برنامه ریزی برای دوره های بین المللی آموزش های  تخصصی جهت  متخصصان صنعت نفت کشورهای نفتخیز   رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری از برنامه ریزی برای برگزاری دوره های بین المللی آموزش های تخصصی جهت متخصصان صنعت نفت  در کشورهای نفتخیز خبر داد . به گزارش پایگاه […]

مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری دنبال می کند

 برنامه ریزی برای دوره های بین المللی آموزش های  تخصصی جهت  متخصصان صنعت نفت کشورهای نفتخیز

 

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری از برنامه ریزی برای برگزاری دوره های بین المللی آموزش های تخصصی جهت متخصصان صنعت نفت  در کشورهای نفتخیز خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو “مهدی مهران گفت: در این زمینه هم اینک تشکیل دوره های پیشرفته حفاری برای کارشناسان نفتی کشور عراق در دستور کار است .

  وی افزود: در این ارتباط چند مسئول بلند پایه شرکت نفت عراق طی دو مرحله از مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری بازدید و از  نزدیک با امکانات، تجهیزات و ظرفیت های تخصصی این مرکز آشنا شدند .

  مهران اظهار کرد: همچنین در این خصوص تفاهمنامه مشترکی با استانداری خوزستان، دانشگاه علمی کاربردی استان و مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری منعقد گردیده است .

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری گفت: از سوی دیگر این مرکز برای اجرای دوره های آزاد در حوزه های بالادستی نفت در سطح بین المللی جهت دانشجویان آزاد و شاغل به صورت هر ماهه برنامه ریزی نموده است

وی ادامه داد: با هماهنگی های به عمل آمده نخستین دوره مدیریت ایمنی نفت و گاز با همکاری موسسه معتبر بین المللی ۲۵ مهرماه امسال در این مرکز برگزار خواهد شد .

 مهران افزود: همچنین برگزاری دوره نرم افزار تخصصی حفاری (DRILLING OFFICE) در آبانماه سال جاری تدارک دیده شده است .

 رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری در تشریح دیگر برنامه های پیش روی این مرکز، به تشکیل کلاس های آموزش زبان  برای کارکنان شرکت و خانواده های آنان اشاره و اظهار کرد: برگزاری این کلاس ها در جهت بهره گیری از ظرفیت های موجود و ارتقای سطح علمی کارکنان و خانواده های آنان در دستور کار قرار دارد .

معاون مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران و رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری گفت: این مرکز در بخش پژوهشی نیز آمادگی همکاری با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی را در پروژه های مرتبط دارد .

مهران با بیان اینکه مرکز علمی کاربردی حفاری زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی و وابسته به شرکت ملی حفاری است، افزود: این مرکز اسفندماه سال ۹۲ آغاز بکار کرد و به لحاظ صنعتی از هماهنگی و حمایت این شرکت برخوردار می باشد .

وی اضافه کرد: مرکز هم اکنون دارای ۹۳۳ دانشجو است که این تعداد با احتساب پذیرفته شدگان جدید در مقاطع کاردانی و کارشناسی در سال تحصیلی ۹۷ – ۹۶ به یک هزار و ۲۴۷ دانشجو افزایش خواهد یافت .

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی حفاری یادآور شد: این مرکز در مقطع کاردانی دارای رشته های عملیات، سیال، سیمان و اسید حفاری، برق و  مکانیک دستگاه حفاری، ایمنی و حفاظت فنی، شیمی آزمایشگاهی، مکانیک و برق تاسیسات صنعتی و در مقطع کارشناسی حرفه ای دارای رشته ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE) است و پیگیر اخذ مجوزهای ایجاد رشته های جدید در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.  

ارسال دیدگاه

logo-samandehi