نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12569 تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نخستین دستگاه حفاری سنگین خشکی آماده انتقال به موقعیت عملیاتی تنگ بیجار شد

   در چارچوب قرارداد  میان شرکت های ملی حفاری ایران و نفت مناطق مرکزی ایران نخستین دستگاه حفاری سنگین خشکی آماده انتقال به موقعیت عملیاتی تنگ بیجار شد در چارچوب قرارداد  میان شرکت ملی حفاری ایران و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، نخستین دستگاه حفاری سنگین خشکی این شرکت آماده انتقال به موقعیت عملیاتی میدان […]

 

 در چارچوب قرارداد  میان شرکت های ملی حفاری ایران و نفت مناطق مرکزی ایران

نخستین دستگاه حفاری سنگین خشکی آماده انتقال به موقعیت عملیاتی تنگ بیجار شد

در چارچوب قرارداد  میان شرکت ملی حفاری ایران و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، نخستین دستگاه حفاری سنگین خشکی این شرکت آماده انتقال به موقعیت عملیاتی میدان گازی تنگ بیجار در استان ایلام شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” معاون مدیرعامل شرکت در عملیات حفاری در این باره گفت: براساس این قرارداد سه دکل حفاری ملی حفاری در موقعیت های عملیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران استقرار خواهد یافت.

حمید رضا خوشایند افزود: دستگاه ۵۶ فتح که مراحل بازسازی، نوسازی و تعمیرات اساسی آن هم اکنون در سایت بازسازی شرکت صورت پذیرفته نخستین دستگاه است که به محض اعلام کارفرما مبنی بر مهیا شدن لوکیشن به منطقه تنگ بیجار انتقال می یابد.

وی اظهار کرد: همچنین دستگاه ۵۷ فتح نیز در نفت شهر مستقر و دستگاه  ۸۲ فتح سومین دکل است که برای حضور در موقعیت عملیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران کاندید شده است.

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi