نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12538 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سامانه مکانیزه تسویه حساب کارکنان بازنشسته شرکت ملی حفاری ایران راه اندازی شد.

به همت واحد امور کارکنان شرکت ملی حفاری ایران سامانه مکانیزه تسویه حساب کارکنان بازنشسته راه اندازی شد   سامانه مکانیزه تسویه حساب کارکنان بازنشسته شرکت ملی حفاری ایران راه اندازی شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” رئیس امور کارکنان شرکت در این باره توضیح داد: این سامانه به همت کارشناسان این واحد با همکاری […]

به همت واحد امور کارکنان شرکت ملی حفاری ایران

سامانه مکانیزه تسویه حساب کارکنان بازنشسته راه اندازی شد

 

سامانه مکانیزه تسویه حساب کارکنان بازنشسته شرکت ملی حفاری ایران راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” رئیس امور کارکنان شرکت در این باره توضیح داد: این سامانه به همت کارشناسان این واحد با همکاری مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات طراحی و تهیه گردیده است.

رضا کرایی گفت: تا پیش از این همکاران شرکت که به درجه بازنشستگی نائل می شدند الزاما به شیوه سنتی برای اخذ تسویه حساب می بایست به واحدهای مختلف مراجعه و وقت زیادی صرف می کردند.

وی افزود: با بکارگیری نرم افزار تهیه شده در ابتدا مراتب بازنشسته شدن کارمند در یک پیامک اطلاع رسانی و از او خواسته می شود مراحل تسویه حساب که به روال معمول مشتمل بر مراجعه به ۱۵ واحد می گردد را از طریق پورتال شرکت پیگیری نماید.

کرایی اظهار کرد: فرد بازنشسته صرفا به واحدهایی که نیاز  به تحویل و تحول دارد باید مراجعه کند و سایر واحدها گزارش لازم را از طریق سامانه به امور کارکنان اعلام می دارند.

رئیس امور کارکنان شرکت ملی حفاری ایران گفت: این سامانه از دو ماه قبل به طور آزمایشی فعال و با رفع برخی نواقص به طور مستمر در چرخه عملیات قرار گرفت.

وی با اشاره به پراکندگی واحدهای شرکت و اتلاف وقت این دسته از همکاران تا پیش از این  و لزوم حفظ شان و تکریم آنان در پایان بیش از سه دهه تلاش افزود:  راه اندازی این سامانه موجب رضایتمندی همکاران شده است.

کرایی همچنین در زمینه پرداخت هدیه بازنشستگی به همکاران اظهار کرد: بر اساس روال قبلی این هدیه همزمان با برگزاری جشن بازنشستگی از سوی روابط عمومی به کارکنان پرداخت می شد که این جشن زمانی که تعداد همکاران به یک حد نصاب می رسید برگزار می شد لذا با تمهیدات و هماهنگی با روابط عمومی مقرر شد مبلغ هدیه همزمان با تسویه حساب در وجه همکاران واریز گردد که روال جدید هم اکنون جاری می باشد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi