نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12534 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیریت HSE شرکت ملی حفاری ایران ارائه می دهد

  مدیریت HSE شرکت ملی حفاری ایران ارائه می دهد : خدمات مقابله با گاز هیدروژن سولفید به دکل های حفاری چاه های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی   مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست و فوریت های پزشکی (HSE & EMS ) شرکت ملی حفاری ایران ارائه خدمات مقابله با گاز هیدروژن سولفید (H2S ) […]

 

مدیریت HSE شرکت ملی حفاری ایران ارائه می دهد :

خدمات مقابله با گاز هیدروژن سولفید به دکل های حفاری چاه های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی

 

مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست و فوریت های پزشکی (HSE & EMS ) شرکت ملی حفاری ایران ارائه خدمات مقابله با گاز هیدروژن سولفید (H2S ) به دکل های حفاری چاه های نفت و گاز را در مناطق خشکی و دریایی در برنامه های خود دارد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” مدیر HSE ، فوریت های پزشکی، مدیریت بحران و  پدافند غیر عامل شرکت  در این باره گفت: این خدمات علاوه بر دستگاه های حفاری سازمانی، به سایر شرکت های فعال در عرصه صنعت حفاری و همچنین شرکت های بهره بردار نفتی ارائه می گردد.

سعید قربانی افزود: خدمات پیش گفته بیشتر در موقعیت های عملیاتی که احتمال نشت گاز هیدروژن سولفید در حین کار می رود کاربست دارد و در ایمنی کار و سلامت کارکنان و محیط پیرامونی دستگاه حفاری اهمیت حیاتی دارد.

وی اظهار کرد: این مدیریت با توجه به برخورداری از کارشناسان مجرب، تجهیزات لازم و فناوری های روز آمد، آمادگی کامل برای ارائه خدمات به شرکت های دکل دار و سایر متقاضیان در بخش های صنعت نفت را در هر منطقه و موقعیت عملیاتی دارد.

قربانی توضیح داد: یکی از موقعیت های کاندید این خدمات مخزن گازی ژوراسیک مسجدسلیمان، به عنوان یکی از مخازن نادر از نظر بالا بودن در صد گوگرد در جهان  است که در عملیات حفاری و تعمیر چاه های این مخزن استقرار تجهیزات مقابله با گاز هیدروژن سولفید اجتناب ناپذیر و کاملا ضروری است.

مدیر HSE و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران گفت: به تازگی همزمان با شروع بکار دکل حفاری ۱۰۲ پیراحفاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در موقعیت تلخاب در مسجدسلیمان با توجه به وجود گاز هیدروژن سولفید در مخازن هیدروکربنی منطقه، تیم عملیات، یونیت و تجهیزات لازم واحد خدمات H2S در اختیار آن شرکت قرار گرفت و تعمیر چاه با ضریب ایمنی بسیار بالا در حال انجام است.

وی با اشاره به نقش موثر این خدمات همسو با عملیات حفاری و تعمیر چاه های در حال بهره برداری، افزود: شرکت ملی حفاری ایران هم اکنون بیشترین امکانات تجهیزاتی و فنی را برای ارائه خدمات در این بخش در اختیار دارد.

قربانی در خصوص معرفی توانمندی های مدیریت HSE ، فوریت های پزشکی، مدیریت بحران و  پدافند غیر عامل شرکت ملی حفاری ایران یادآور شد: این توانمندی ها از طریق  انتشار بروشور و لوح فشرده و  حضور در نمایشگاه های مرتبط با HSE خاصه در بخش ایمنی اطلاع رسانی می شود که از این جمله حضور پررنگ در اولین نمایشگاه تخصصی ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی  خوزستان بود که به تازگی در محل نمایشگاه بین المللی استان در اهواز برگزار شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi