نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12515 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید هیات مدیره شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از منطقه میاندوآب

معاون مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از منطقه میاندوآب بازدید کردند. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو “، معاون مدیر عامل پخش و اعضاء هیات مدیره در این بازدید از واحدهای مختلف ستادی و عملیاتی، ناحیه مرکزی، انبار نفت سردار شهید مهدی باکری، پارکینگ نفتکش ها و […]

معاون مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از منطقه میاندوآب بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو “، معاون مدیر عامل پخش و اعضاء هیات مدیره در این بازدید از واحدهای مختلف ستادی و عملیاتی، ناحیه مرکزی، انبار نفت سردار شهید مهدی باکری، پارکینگ نفتکش ها و جایگاه مرزی تمرچین (پیرانشهر) و کیله (سردشت) بازدید کردند.

امیر وکیل زاده با ابراز رضایت از عملکرد و اقدامات صورت گرفته در منطقه ، این مهم را حاصل تلاش مدیریت و مجموعه کارکنان منطقه دانست و گفت: اقدامات مثبت و موثر صورت گرفته در منطقه حاصل همدلی و پشتکار همه کارکنان منطقه است.

وی به برنامه های در دست اقدام شرکت ملی پخش اشاره کرد و افزود: برند سازی مجاری عرضه سوخت، حق العمل کاری و روش های جدید کنترلی و نظارت با همکاری کارکنان در تمامی مناطق شرکت ملی پخش اجرا شده است و موجب رضایت بیش از پیش هموطنان خواهد شد.

در ادامه این بازدید، مدیر منطقه میاندوآب ضمن ارایه گزارشی از عملکرد منطقه، اظهار کرد: دریافت، انبارش و توزیع فرآورده های نفتی به مصرف کننده اصلی در حداقل زمان استاندارد و شناسایی و توزیع کالابرگ مرحله دوم نفت سفید خانوار های فاقد گاز کشی شده با همت کارکنان منطقه انجام شده است.

گفتنی است، در طی این بازدید، نمازخانه انبار نفت منطقه میاندوآب که اخیرا مورد توسعه و بازسازی قرار گرفته بود با حضور معاون مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره افتتاح شد و از جایگاه دارنمونه و راننده نمونه نفتکش منطقه با اهداء لوح تقدیر، قدردانی شد.

در پایان این بازدید، اعضای هیئت مدیره به منظور تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدای دفاع مقدس با خانواده معظم شهدا دیدار و با اهدای لوح و هدیا از این خانواده این عزیزان تقدیر و تشکر کردند.

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi