نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12481 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره  شرکت ملی حفاری ایران خبر داد: بازار عراق نخستین گام جهت حضور فعال این شرکت در بازارهای بین المللی

    مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از آغاز رایزنی های مستمر در زمینه همکاری های مشترک با شرکت های نفتی در عراق خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو” سپهر سپهری در نشست با مدیر دفتر نمایندگی شرکت ملی نفت ایران در عراق اظهار داشت: این شرکت حضور فعال […]

 

 

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از آغاز رایزنی های مستمر در زمینه همکاری های مشترک با شرکت های نفتی در عراق خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو” سپهر سپهری در نشست با مدیر دفتر نمایندگی شرکت ملی نفت ایران در عراق اظهار داشت: این شرکت حضور فعال در بازارهای کشورهای نفتخیز منطقه، صدور خدمات فنی و مهندسی و ارائه خدمات آموزشی حفاری را هدفگذاری کرده است.

وی با اشاره به توانمندی های شرکت ملی حفاری ایران در زمینه های عملیاتی، پشتیبانی، فنی و تخصصی و برخورداری از متخصصان مجرب و کارآزموده در بخش های مختلف حفاری، افزود: نخستین بازار هدف، حضور در پروژه های حفاری در کشور عراق است.

در این نشست مدیر دفتر نمایندگی شرکت ملی نفت ایران در عراق گفت: شرکت ملی حفاری ایران از توانمندی و ظرفیت های لازم برای حضور فعال در پروژه های بین المللی و منطقه ای برخوردار می باشد.

سید محمد موسوی افزود : با توجه به مجاورت میادین نفتی بویژه در مناطق جنوبی دو کشور و حضور شرکت های متعدد بین المللی در این میادین، ورود شرکت ملی حفاری ایران به بازار حفاری کشور عراق از اولویت بسیار بالایی برخوردار است.

در پایان این نشست مقرر گردید اداره بازار یابی و همکاری های بین المللی شرکت ملی حفاری در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به تهیه مستندات فنی لازم و پیگیری کار اقدام نماید.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi