نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12476 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرکت ملی حفاری نقش محوری در فرآیند تولید نفت و گاز ایفا می کند

  معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید: شرکت ملی حفاری نقش محوری در فرآیند تولید نفت و گاز ایفا می کند   معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید گفت: ملی حفاری به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه این شرکت نقش محوری در فرآیند تولید نفت و گاز […]

 

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید:

شرکت ملی حفاری نقش محوری در فرآیند تولید نفت و گاز ایفا می کند

 

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید گفت: ملی حفاری به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه این شرکت نقش محوری در فرآیند تولید نفت و گاز در کشور ایفا می کند.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” محسن پاک نژاد روز چهارشنبه (۱۹ مهرماه) در نشست هم اندیشی با مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران ارشد عملیاتی، پشتیبانی و ستادی این شرکت، افزود: نام شرکت ملی حفاری ایران قرین با تلاش، ایثار و همت مضاعف در راستای تولید و توسعه  صنعت نفت است.

وی با اشاره به برخورداری این شرکت از نیروهای کارآمد و توانمندی های بالای تخصصی آن، اظهار کرد: این شرکت حدود چهار دهه گذشته بویژه  در روزهای سخت موفق شد به نحو مطلوب پاسخگوی نیازهای صنعت نفت کشور باشد.

پاک نژاد شرکت ملی حفاری ایران را سرمایه ارزنده ای برای صنعت نفت کشور دانست و گفت: این شرکت باید خود را برای همکاری با شرکت های بزرگ بین المللی در چارچوب اجرای قراردادهایIPC مهیا سازد و در این زمینه نیازمند روز آمد سازی  تجهیزات، بکارگیری گیری فناوری های نوین و توجه بیش از پیش به استانداردهای  تعریف شده جهانی است.

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید با اشاره به نتایج حاصل از نشست های هم اندیشی و بررسی نقاط قوت و ضعف افزود: تشکیل این جلسات و همفکری، هم افزایی و استفاده از نظرات کارشناسان و ارائه پیشنهادات می تواند زمینه دسترسی به راهکاری مناسب در جهت رفع چالش ها و شتاب بخشیدن به روند رشد و تعالی شرکت را فراهم آورد.

در این نشست مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره  شرکت ملی حفاری ایران ضمن خیر مقدم به معاون محترم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید از طرف تمامی کارکنان شرکت، با اشاره به توانمندی ها و پتانسیل بالای این شرکت، تصریح کرد: با مطالعات به عمل آمده ملی حفاری خود را برای حضور فعال در پروژه های بین المللی و نقش آفرینی در عرصه های صنعت حفاری در منطقه آماده می سازد.

وی با ارائه گزارش مبسوطی از وضعیت موجود بخش های عملیاتی، پشتیبانی، فنی و مهندسی، منابع انسانی  و مالی توضیح داد: اعضای هیئت مدیره، مدیران ارشد و مسئولان حوزه های مختلف شرکت در نشست های تخصصی، مباحث راهبردی  در جهت افزایش بهره وری ، استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات، کاهش زمان انتظارات، کار براساس برنامه زمانبندی و سرعت بخشیدن به اجرای پروژه ها را با توجه به شرایط پیش رو و لزوم حضور فعال تر در طرح ها و پروژه های حفاری و  گستردگی و حجم بالای کار در دستور کار دارند.

در این نشست همچنین شماری از مدیران و مسئولان واحدهای مختلف در باره فعالیت ها و چالش های حوزه تحت مسئولیت خود مطالبی عنوان و پیشنهاداتی ارائه دادند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi