نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12469 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان: با قانون‌گریزی در باشگاه‌ها برخورد می‌کنیم

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‌که به دنبال ایجاد فضایی امن برای ورزشکاران هستیم، گفت: با هر گونه قانون‌گریزی و عدم رعایت قوانین که منجر به ایجاد ناهنجاری در رسالت باشگاه‌داری شود، برخورد قاطع خواهیم کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”ابراهیم نصیری در اولین جلسه نظارت بر باشگاه‌های خصوصی که […]

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان: با قانون‌گریزی در باشگاه‌ها برخورد می‌کنیم

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‌که به دنبال ایجاد فضایی امن برای ورزشکاران هستیم، گفت: با هر گونه قانون‌گریزی و عدم رعایت قوانین که منجر به ایجاد ناهنجاری در رسالت باشگاه‌داری شود، برخورد قاطع خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”ابراهیم نصیری در اولین جلسه نظارت بر باشگاه‌های خصوصی که با حضور هیات‌های پزشکی ورزشی و پرورش‌اندام در اهواز برگزار شد، اظهارکرد: ما به به دنبال ایجاد فضایی امن و دور از مخاطره برای ورزشکاران و همچنین به دنبال حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در ورزش هستیم.
وی افزود: ما با هر گونه قانون‌گریزی و عدم رعایت قوانین که منجر به ایجاد ناهنجاری در رسالت باشگاه‌داری شود، برخورد قاطع خواهیم کرد. از سوی بازرسان کمیسیون ماده پنج نیز اخباری مبنی بر عدم رعایت قوانین توسط تعدادی از باشگاه‌ها به دست‌مان رسیده است که به زودی و پس از تایید صحت و سقم آن، اقدام لازم صورت خواهد گرفت.
معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: عدم رعایت اخذ شهریه برابر اِشل مصوب، استفاده از داروهای ممنوعه، کلاس های غیر ورزشی، بازگشایی بدون اخذ مجوز و عدم حضور مربی و مدیر به صورت ثابت محور، تخلف در باشگاه محسوب می‌شود.
وی با تاکید بر امر آموزش، عنوان کرد: سیاست‌های تشویقی و تنبیهی از راهبردهای اداره‌کل در حوزه باشگاه‌‌ها است. برخی باشگاه‌ها قوانین و مقررات را کاملا رعایت می‌کنند که حتما از آن‌ها تقدیر خواهیم کرد.
در این جلسه نیز درخصوص جدول زمانبندی بازرسی از باشگاه‌ها، تعیین بازرساند و برگزاری کلاس توجیهی بازرسان صحبت شد. همچنین تهیه پوستر اعلام انتقادات، پیشنهادات و اخبار و شکایات جهت نصب در باشگاه‌ها طراحی و مصوب شد که در صورت تایید مدیرکل ورزش و جوانان استان، چاپ و نصب آن انجام می‌ شود
ارسال دیدگاه

logo-samandehi