نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12455 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۸:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شلمبرژه روش حفاری دیجیتال چاه‌‌های نفتی را معرفی کرد

  شرکت شلمبرژه روش جدیدی برای حفر دیجیتالی چاه‌های نفتی را به عنوان نخستین گام در بهره‌مندی از محیط دیجیتالی اکتشاف و تولید معرفی کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو به نقل از  ورلد اویل، در حقیقت این راه حل نخستین گام در محیط اکتشاف و تولید DELFI به شمار می‌آید و بخشی از یک […]

 

شرکت شلمبرژه روش جدیدی برای حفر دیجیتالی چاه‌های نفتی را به عنوان نخستین گام در بهره‌مندی از محیط دیجیتالی اکتشاف و تولید معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو به نقل از  ورلد اویل، در حقیقت این راه حل نخستین گام در محیط اکتشاف و تولید DELFI به شمار می‌آید و بخشی از یک برنامه جامع و یکپارچه حفاری به نام DrillPlan است که عملکرد برنامه ریزی و اجرای پروژه‌های نفتی را بهبود می‌بخشد و کیفیت فرآیند‌های حفاری را ارتقا می‌دهد.

در واقع این برنامه با هدف افزایش همکاری کاربران و ارائه راه‌های جدید در کار تیم‌های حفاری توسعه یافته است. کاربران و شرکت‌های خدماتی در این برنامه به همه داده‌ها و علومی که در یک سامانه مشترک مورد نیاز است دسترسی خواهد داشت.

این برنامه از فناوری‌های دیجیتال نرم‌افزارهایی چون Microsoft Azure و Azure Stack بهره برده است، همچنین امکان اتصال و بهره‌گیری همزمان از برنامه‌های Microsoft Office ۳۶۵  و Microsoft Teams  را نیز فراهم می‌کند.

این برنامه‌ها سطح جدیدی از همکاری را بین تیم‌های عملیاتی و سهام‌داران ارائه می‌دهد که سرانجام منجر به بهره‌وری بیشتر عملیات‌ها می‌شود.

شرکت شلمبرژه این روش را در میزگرد جهانی راه­ حل‌های نرم­‌افزار‌های یکپارچه SIS ارائه داد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi