نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12330 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرایط و سهمیه داوطلبان نفتی و دانشگاهی در آزمون استخدامی #وزارت_نفت درسال ۹۶ اعلام شد

  مقام مسئول در وزارت نفت: آزمون استخدامی وزارت نفت در سه بخش برگزار می شود ؛ بخش اول مرتبط با کارکنان شاغل در شرکت های دولتی و غیر دولتی مرتبط با صنایع #نفت‌وگاز ؛ #پالایش و #پتروشیمی بوده که برای این دسته از افراد سهمیه‌ای یک‌هزار و ۵۰ نفره تعیین شده است. دسته دوم […]

 

مقام مسئول در وزارت نفت:

آزمون استخدامی وزارت نفت در سه بخش برگزار می شود ؛ بخش اول مرتبط با کارکنان شاغل در شرکت های دولتی و غیر دولتی مرتبط با صنایع #نفت‌وگاز ؛ #پالایش و #پتروشیمی بوده که برای این دسته از افراد سهمیه‌ای یک‌هزار و ۵۰ نفره تعیین شده است.
دسته دوم از داوطلبان باید دارای چهار سال سابقه کار متوالی با پرداخت حق بیمه باشند ؛ مربوط به #دانشجویان دانشگاه‌های معتبر #دولتی و #آزاد است.
دانشجویان هم شرط #معدل تعریف شده و دانشجویان رشته‌ها و گرایش های تحصیلی مجاز با شرط معدل تعیین شده می توانند در آزمون استخدامی وزارت نفت حضور یابند ؛ برای دانشجویان و دانش آموختگان هم سهمیه یک‌هزار و ۲۵۰ نفره تعیین شده است.
سهمیه ای ۲۰۰ نفره هم برای دانش آموختگان گروه الف دانشگاه صنعت نفت برای جذب و استخدام تعریف شده است ؛ مراحل اداری و قانونی جذب این دسته از همکاران هم در وزارت نفت آغاز شده است.
اواخر #مهرماه امسال آگهی استخدام در رسانه های کثیره الانتشار منتشر می‌شود ؛ در نهایت از اواسط #آبان‌ماه یعنی به فاصله حدود دو هفته بعد از انتشار آگهی استخدامی ؛ فرآیند #ثبت‌نام آغاز خواهد شد #اهوازنو

ارسال دیدگاه

logo-samandehi