نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12285 تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

صرفه جويي ٧٤ ميلياردي در شركت آغاجاري محقق شد

    رئيس اداره تداركات و امور كالا شركت آغاجاري از ثبت مبلغ ٧٤ ميليارد ريال صرفه جويي در هزينه هاي خريد در پنج ماه اول سال جاري خبر داد. به گزارش#اهوازنو :جواد تقي زاده در اين رابطه توضيح داد: با تلاش مجموعه همكاران در تداركات و امور كالاي شركت موفق شديم براي نخستين بار […]

 

 


رئيس اداره تداركات و امور كالا شركت آغاجاري از ثبت مبلغ ٧٤ ميليارد ريال صرفه جويي در هزينه هاي خريد در پنج ماه اول سال جاري خبر داد.
به گزارش#اهوازنو :جواد تقي زاده در اين رابطه توضيح داد: با تلاش مجموعه همكاران در تداركات و امور كالاي شركت موفق شديم براي نخستين بار مبلغ ٧٤ ميليارد ريال صرفي جويي را از طريق خريد كالا به ثبت برسانيم .
وي با اشاره به رسالت اداره تداركات و امور كالا مبني بر تهيه كالا و تجهيزات مورد نياز عمليات و توليد شركت گفت : ايجاد رقابت بين شركت ها ، پيدا كردن منابع مناسب و با كيفيت دو اصل مهم در تهيه كالاست كه با استفاده از آن توانستيم كالا مورد نظر را بر اساس نياز واقعي تهيه و در اختيار ادارات متقاضي قرار دهيم.
ايشان كه مسئوليت كميته فني و بازرگاني شركت را نيز بر عهده دارند ادامه داد: تكيه بر توان داخلي و استفاده از نيروهاي كارشناس و متخصص و حمايت بيدريغ مديريت محترم در شركت آغاجاري موجب شده است تا ضمن به اثبات رساندن دانش فني، صرفه جويي اقتصادي براي اين مجموعه رقم خورد.
وي افزود: با توجه به حساسيت هاي موجود و تاكيد مديرعامل محترم شركت در راستاي انجام صحيح وظايف و ارتقاي كيفي فعاليت ها كليه مناقصه گران واجد شرايط در كميته فني و بازرگاني مورد ارزيابي كيفي و فني قرار مي گيرند.
تقي زاده با مهم دانستن افزايش دانش فني و مهارت كاركنان ،كنترل و مديريت صحيح اعتبارات و هزينه ها را يكي از راه هاي موفقيت سازمان بر شمرد و افزود : رسيدن به رقم بالاتر در صرفه جويي خريد كالا از برنامه هاي آينده اين مجموعه مي باشد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi