نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12229 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

متخصصان شرکت ملی حفاری موفق شدند….. ارائه ۴۲۱۴ مورد خدمات فنی تخصصی به چاه های نفت و گاز در نیمه نخست سال

  معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی از ارائه چهار هزار و ۲۱۴ مورد خدمات فنی تخصصی حفاری در نیمه نخست سال جاری به چاه ‌های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی نفتخیز کشور خبر داد . به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” علیرضا لایجی، در تشریح فعالیت های این […]

 

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی از ارائه چهار هزار و ۲۱۴ مورد خدمات فنی تخصصی حفاری در نیمه نخست سال جاری به چاه ‌های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی نفتخیز کشور خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” علیرضا لایجی، در تشریح فعالیت های این معاونت در شش ماه گذشته گفت: در این مدت مدیریت خدمات فنی شرکت موفق به انجام  یک هزار و ۱۵۱ عملیات شامل حفاری با هوا، حفاری فروتعادلی، آزمایش چاه با ساق مته، آزمایش بهره‌ دهی چاه، لوله مغزی سیار، لوله‌گذاری چاه و نصب آویزه شد .

 وی افزود: در حوزه فعالیت مدیریت خدمات سیمان و انگیزش چاه نیز دو هزار و ۳۵۴ عملیات شامل سیمانکاری چاه، اسیدکاری گسترده و ویژه و تزریق پذیری چاه ‌ها با موفقیت صورت گرفت .

لایجی عملکرد مدیریت خدمات عملیات ویژه را شامل ۷۰۹ عملیات نمودارگیری از سیال حفاری و چاه پیمایی عنوان کرد .

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی درباره تفکیک خدمات ارائه شده توضیح داد: خدمات فنی حفاری شامل ۲۳۲ مورد عملیات لوله مغزی سیار، ۳۷۲ مورد آزمایش با ساق مته، ۷۵ مورد نصب آویزه، ۴۶ مورد بهره دهی چاه، ۴۰۰ مورد لوله گذاری چاه، ۱۹ عملیات کامل و ویژه حفاری فروتعادلی (UBD) به متراژ ۵۸۰ متر و  هفت مورد عملیات کامل و ویژه حفاری با هوا به متراژ سه هزار و ۱۲۵ متر می باشد .

وی اظهار کرد: در مدیریت خدمات سیمان و انگیزش چاه نیز ۳۰ مورد عملیات اسیدکاری گسترده، ۷۸ مورد اسیدکاری ویژه، یک هزار و ۲۶ عملیات سیمانکاری و یک هزار و ۲۲۰ مورد عملیات تزریق پذیری انجام شد .

لایجی گفت: همچنین در مدیریت خدمات ویژه حفاری تحقق ۱۸۴ مورد عملیات نمودارگیری، ۲۳۵ مورد  چاه پیمایی و ۲۹۰ مورد عملیات نمودارگیری از سیال حفاری صورت گرفت .

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در امور فنی و مهندسی افزود: ارائه خدمات فنی تخصصی که ملی حفاری به عنوان یک شرکت منحصر بفرد قادر به اجرای آن در قالب یک مجموعه است حسب درخواست شرکت های متقاضی صورت می پذیرد و اولویت کار به پروژه های کلید در دست حفاری اختصاص دارد .

وی خاطرنشان کرد: این خدمات هر کدام دارای تخصص و ویژگی های خاص است که با توجه به برخورداری شرکت از متخصصان مجرب و تجهیزات لازم به چاه های در حال بهره برداری، چاه های تعمیری و چاه های در حال تولید ارائه می گردد .

 لایجی با اشاره به برنامه ریزی برای رشد کیفی و توسعه خدمات فنی تخصصی و فناوری های نوین در این بخش، یادآور شد: هم اکنون بخش عمده عملیات حفاری و خدمات فنی تخصصی یکپارچه در مناطق نفتخیز کشور از سوی شرکت ملی حفاری ایران انجام می شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi