نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12188 تاریخ انتشار: ۰۶ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۷:۴۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهندس دلاور سلجوقی به عنوان معاون طرح های راه و ساختمان مدیریت مهندسی و ساختمان مناطق نفت خیز جنوب منصوب شد

  در حکمی از سوی پرویز زنگنه‌کمالی مدیر مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، دلاور سلجوقی به عنوان معاون «طرح های راه و ساختمان» این مدیریت منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری#اهوازنو، زنگنه‌کمالی در این حکم از زحمات و تلاش های نصرت اله ناجی در مدت تصدی این مسئولیت که به افتخار […]

 

در حکمی از سوی پرویز زنگنه‌کمالی مدیر مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، دلاور سلجوقی به عنوان معاون «طرح های راه و ساختمان» این مدیریت منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری#اهوازنو، زنگنه‌کمالی در این حکم از زحمات و تلاش های نصرت اله ناجی در مدت تصدی این مسئولیت که به افتخار بازنشستگی رسیده است تقدیر و تشکر کرد.

مهندس #دلاورسلجوقی، دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی و کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش مدیریت ساخت است که در سال ۱۳۵۶ به استخدام صنعت نفت در آمد.

آخرین سمت وی مجری طرح احداث بیمارستان ها و پلی کلینیک های مدیریت مهندسی و ساختمان و همزمان مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در حوزه مسئولیت های اجتماعی بود.

#اهوازنو این انتصاب شایسته را به مهندس دلاورسلجوقی و مجموعه ی مناطق نفتخیز جنوب تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی می نماییم

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi