نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12076 تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۹:۱۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس و بدرقه شهید گمنام در ناحیه صنعتی کارون برگزار شد

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و بدرقه یک شهید گمنام با حضور جمعی از بسیجیان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت های تابع، در ناحیه صنعتی کارون برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” سردار پاسدار علیرضا هاتف، در این مراسم، ضمن گرامیداشت تقارن هفته دفاع مقدس با ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، […]

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و بدرقه یک شهید گمنام با حضور جمعی از بسیجیان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت های تابع، در ناحیه صنعتی کارون برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” سردار پاسدار علیرضا هاتف، در این مراسم، ضمن گرامیداشت تقارن هفته دفاع مقدس با ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، گفت: در دفاع مقدس، تعریف جدیدی از جنگ ارائه شد و نیروهای نظامی ما علاوه بر اینکه از نظر اعتقادی خود را به ائمه وصل کرده بودند در ظاهر نیز با نامگذاری واحد های نظامی به نام ائمه اطهار(ع)، به این بزرگواران تکیه کردند.

وی، شرایط دشوار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و… اوایل انقلاب را دلیل شروع جنگ از طرف دشمنان عنوان کرد و گفت: در آن زمان رهبری حضرت امام(ره)، اعتقاد به ائمه، روحیه جهادی و اعتقادی رزمندگان اسلام دلیل بر موفقیت های ما شد و جنگی که دشمن می خواست آن را یک هفته ای با تصاحب کل کشور تمام کند، هشت سال به طول انجامید.

سردار هاتف ادامه داد: ما در جنگ تحمیلی فراتر از یک جنگ عمل کردیم و در واقع یک نوع مدیریت نوین دفاعی را با تکیه بر رهبری به وجود آوردیم و همین موضوع، انقلاب و جهاد مردم ایران را با بقیه انقلاب ها متفاوت کرد.

وی، در پایان با اشاره به پایان جنگ نظامی، گفت: دشمن می داند از طریق نظامی نمی تواند اراده ملت ایران را از بین ببرد و به همین دلیل بعد از جنگ تحمیلی ما همچنان در جنگ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و… قرار داریم.

این مراسم که با همکاری پایگاه های مقاومت بسیج شرکت خدمات ترابری و پشتیبانی نفت، مدیریت فنی و شرکت بهره بردار نفت و گاز کارون برگزار شد، با مرثه سرایی شهادت حضرت امام حسین(ع) پایان یافت.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi