نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12038 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۸:۵۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام مدیرعامل شرکت ملی حفاری به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

  مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران در پیامی ضمن بزرگداشت هشت سال دفاع مقدس و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر از حماسه آفرینان این دوران تجلیل به عمل آورد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” در بخشی از پیام مهندس سپهر سپهری آمده است: دفاع مقدس ، رساترین واژه در قاموس ایستادگی […]

 

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران در پیامی ضمن بزرگداشت هشت سال دفاع مقدس و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر از حماسه آفرینان این دوران تجلیل به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” در بخشی از پیام مهندس سپهر سپهری آمده است: دفاع مقدس ، رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ایران است و فرصت نمایش خالصانه ترین و زیباترین مناجات و دعاها را پدید آورد.

هنگامی که یادی از دفاع مقدس می شود ، دنیایی از شرف و حماسه ملتی نجیب و آزاده در اذهان تداعی می یابد ،  ملتی که با پرورش فرزندانی برومند و حماسه آفرین موجب سربلندی و سرافرازی گردید.

بی شک اگر آن جانفشانی ها و ایثارگری ها نبود امروز توان مقابله با فشارهای استکبار جهانی میسر نمی شد و به پشتوانه همان رشادت ها جایگاه خود را در جهان به عنوان کشوری قدرتمند تثبیت نموده ایم.

فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به ملت شریف ایران ، مردم غیور خوزستان و همکاران ارجمند تبریک عرض می نمایم. امید است به پاسداشت هشت سال حماسه دلیر مردان جبهه های نبرد حق علیه باطل ، که با فداکاری ها و خون خود بذر آزادگی را نشاندند ، بتوانیم راهشان را ادامه داده و در حفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی کوشا باشیم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi