نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12030 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهندس حاتمی در جمع کوهنوردان این شرکت اظهار داشت: بنیان فرهنگ ایران بر مبنای تعامل و مدارا با جهان است

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در جمع کوهنوردان این شرکت که موفق به صعود به قله البروس روسیه در بام اروپا شدند ، پیام راستین و جوهره فرهنگ ایران را بر مبنای تعامل و مدارا با دیگر ملت ها برشمرد. مهندس رامین حاتمی در این مراسم که به مناسبت تقدیر از کوهنوردان شرکت […]

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در جمع کوهنوردان این شرکت که موفق به صعود به قله البروس روسیه در بام اروپا شدند ، پیام راستین و جوهره فرهنگ ایران را بر مبنای تعامل و مدارا با دیگر ملت ها برشمرد.

مهندس رامین حاتمی در این مراسم که به مناسبت تقدیر از کوهنوردان شرکت برگزار شده بود، تصریح کرد : بر اساس پیشینه تاریخی و فرهنگی کشور ایران و واقع شدن بر سر چهار راه تمدن ها و فرهنگ های جهانی ، همیشه نقش موثری در ایجاد ، انتقال و بسط فرهنگ بین تمدنهای مختلف شده است و اساس تمدنی آن بر محور فضیلت ، ادب ، علم آموزی و ترجمان فرهنگ مهر و دوستی بوده است.

وی خطاب به ورزشکاران کوهنورد ضمن ارزشمند خواندن کار آنها ، فلسفه وجودی ورزش را به عنوان پل ارتباطی بین ملت دانست و اظهار داشت : رقابت های ورزشی علاوه بر کارکرد تندرستی و ایجاد روحیه نشاط ، باعث ارتباط بین مردمان سرزمین های مختلف می شود و هر ورزشکار در عرصه های بین المللی به عنوان سفیر و حامل ارزشهای ملی جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ، صعود این ورزشکاران به قله پنج هزار و ۶۴۲ متری البروس در کشور روسیه را به عنوان یک کار شاخص ذکر کرد و افزود: داشتن روحیه ورزشکاری و بسیجی نقش مهمی در این صعود به عهده داشته است.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” ، اعضای تیم کوهنوردی پایگاه بسیج حضرت ولی‌عصر (عج) شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و پایگاه بسیج رهروان ولایت شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب با صعود به قله پنج هزار و ۶۴۲ متری البروس، بلندترین قله قاره اروپا پرچم پر افتخار کشورمان جمهوری اسلامی ایران را با یاد و خاطره شهدای مدافع حرم به خصوص شهید والامقام محسن حججی به اهتزاز در آوردند.

این گزارش می افزاید : تیم کوهنوردی متشکل از آقایان حامد خرسند پور(سرپرست تیم)، بهروز بابایی(مربی و مسئول فنی)، مهدی شرزه، حسین گورنگی، سید کریم حسینی، عبدالعلی مه پیما و وحید امیری توانستند در روز ۲۳ شهریور با موفقیت به قله صعود کنند.همچنین دکتر سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو ، با دعوت از تیم کوهنوردی در سفارت ایران از اعضای تیم کوهنوری به مناسبت این کار ورزشی و فرهنگی تقدیر به عمل آورد.

براساس این گزارش : قله البروس در باختر رشته کوه قفقاز در کابادینو-بالکاریا و کاراچای-چرکسیا در شمال فلات ایران در روسیه و نزدیک به گرجستان است. این کوه دارای دو قله شرقی و غربی است که قله غربی, قله اصلی آن است که با ارتفاع پنج هزار و ۶۴۲ متر بلندترین قله اروپا لقب گرفته است.

شایان ذکر است : تیم کوهنوردی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران فعالیت خود را از سالهای گذشته شروع کرده و در سوابق خود فتح قله های زیادی را به ثبت رسانده است که از جمله می توان به، صعود موفقیت آمیز قله چلوست به ارتفاع شش هزار و ۶۵۰ متر در منطقه آناپورنای هیمالیا در کشور نپال اشاره کرد.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi