نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12008 تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۹:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

  مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: برنامه های این شرکت با نگاه بنگاهداری اقتصادی و افزایش بهره وری دنبال می شود . به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” مهندس سپهر سپهری  (۳۰ شهریورماه) در جریان بازدید از واحدهای زیر مجموعه معاونت فنی مهندسی شرکت گفت: رشد کیفی فعالیت ها در بخش های […]

 

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران گفت: برنامه های این شرکت با نگاه بنگاهداری اقتصادی و افزایش بهره وری دنبال می شود .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” مهندس سپهر سپهری  (۳۰ شهریورماه) در جریان بازدید از واحدهای زیر مجموعه معاونت فنی مهندسی شرکت گفت: رشد کیفی فعالیت ها در بخش های مختلف عملیاتی و ارائه خدمات فنی و مهندسی زمینه حضور فعالتر در بازارهای هدف را فراهم می سازد .

وی با اشاره به لزوم ارزیابی و بررسی های فنی، افزایش سهم بازار حفاری داخلی و برنامه ریزی برای حضور در بازارهای منطقه و بین المللی را همسو با سیاست های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران مورد تاکید قرار داد .

سپهری به وجود نیروهای مجرب و کارآمد در شرکت ملی حفاری اشاره و ضمن تاکید بر توجه بیش از پیش به منابع انسانی به عنوان مهمترین سرمایه ارزشمند شرکت، ارتقاء سطح آموزش های علمی و عملی تخصصی و همچنین رعایت استانداردها و شاخص های HSE    را در بخش های مختلف خاطرنشان کرد .

در بازدید مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران از مجموعه کارگاهی  نمودارگیری درون چاهی و سطحی، ابزار در گردش، آزمایشگاه شیمی حفاری و عملیات ویژه حفاری در منطقه ۱۷ هکتاری که مهندس تاکایدی قائم مقام مدیرعامل و مهندس لایجی معاون مدیرعامل در امور فنی و مهندسی نیز حضور داشتند، مدیران خدمات ویژه،  خدمات لوازم و ابزار آلات حفاری، عملیات ویژه حفاری و خدمات سیالات حفاری و چند از روسا و کارشناسان این بخش ها درباره برنامه ها، فعالیت ها، توانمندی ها، امکانات و تجهیزات و چالش های پیش رو توضیح و پیشنهاداتی در جهت استفاده از تکنولوژهای نوین،  روزآمدی تجهیزات و راه های توسعه خدمات فنی و تخصصی متناسب با نیازهای صنعت نفت ارائه دادند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi