نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 12005 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۰۷ / ۱۳۹۶ - ۸:۲۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک استاندار خوزستان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

  استاندار خوزستان در پیامی فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را تبریک گفت. متن پیام دکتر غلامرضا شریعتی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم تقارن اول مهر بهار تعلیم وتربیت وهفته دفاع مقدس تابلوی ایثار وشهادت، این پیام را میدهد که تخصص وتعهد باید در کنار هم باشند و چه بسیار عزیزانی که […]

 

استاندار خوزستان در پیامی فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

متن پیام دکتر غلامرضا شریعتی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تقارن اول مهر بهار تعلیم وتربیت وهفته دفاع مقدس تابلوی ایثار وشهادت، این پیام را میدهد که تخصص وتعهد باید در کنار هم باشند و چه بسیار عزیزانی که از مکتب تعلیم وتربیت به مکتب ایثار و شهادت رفتند تا درس آزادی وآزادگی را به ما بیاموزند.

امروز تقویت وارتقای نظام آموزش وپرورش و آموزش عالی به عنوان بستر رشد و آگاهی انسان ها از مهمترین شاخصه های توسعه محسوب میشود و تربیت نیروی انسانی متعهد، متخصص و مدیر و مدبر از اهداف مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

در همین راستا دولت تدبیر و امید در استان خوزستان تمام تلاش خود را در جهت اجرای برنامه های کلان آموزش و پرورش در استان انجام خواهد داد و همواره در تعهد و خدمتگزاری به مردم و برطرف کردن دغدغه های آنها، از هیچ کوششی دریغ نکرده و نخواهد کرد تا دانش آموزان ودانشجویان عزیز بتوانند از فضای آموزشی استاندارد و با کیفیت برخوردار شوند.

اینجانب بازگشایی مدارس ومراکز آموزش عالی و آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶ را به کلیه دانش آموزان و دانشجویان عزیز در مقاطع مختلف تحصیلی، معلمان و اساتید زحمتکش و دلسوز تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال سالی پر از موفقیت و سربلندی برای مردم ایران بویژه استان خوزستان مسئلت دارم.

غلامرضا شریعتی
استاندارخوزستان

ارسال دیدگاه

logo-samandehi