نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11933 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۹:۱۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ازدیاد برداشت از میدان‌های مشترک اولویت صنعت نفت است

    سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: موضوع ازدیاد برداشت از میدان‌های مشترک نفت و گاز، امروز جزو اولویت‎های اصلی صنعت نفت ایران به شمار می‎آید. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” محمدمهدی مفتح گفت: این موضوع از چنان اهمیتی برخوردار است که صرف سرمایه‌های فیزیکی، انسانی و مالی در آن زیان‎ده نبوده، […]

 

 

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: موضوع ازدیاد برداشت از میدان‌های مشترک نفت و گاز، امروز جزو اولویت‎های اصلی صنعت نفت ایران به شمار می‎آید.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” محمدمهدی مفتح گفت: این موضوع از چنان اهمیتی برخوردار است که صرف سرمایه‌های فیزیکی، انسانی و مالی در آن زیان‎ده نبوده، بلکه سود سرشاری را نصیب کشور و مردم می‎کند.

وی افزود: هرگونه تعلل در توسعه میدان‌های مشترک نفت و افزایش ضریب برداشت از مخازن نفتی، سبب عقب ماندن در برداشت از منابع ملی می‌شود و سود آن به جیب کشورهای همسایه ایران می‎رود.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: همان طور که محور و هدف اصلی صنعت نفت در اجرای الگوی جدید قراردادهای نفتی ازدیاد برداشت از مخازن، دانسته شده است، از این رو امیدواریم این هدف به یک خواست ملی تبدیل شود.

مفتح عنوان کرد: شرکت‎های داخلی و خارجی در قالب قراردادهای مشخص می‌توانند در زمینه افزایش ضریب بازیافت از میدان‌های مشترک با وزارت نفت همکاری کنند، ایران در بخش انرژی دارای برنامه بلندمدتی است، بنابراین پرداختن به مباحثی مانند بازیافت نفت، منطقی خواهد بود

ارسال دیدگاه

logo-samandehi