نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11927 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۸:۱۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اطلاعیه صندوق بازنشستگی نفت درباره واریز نشدن مستمری برخی بازنشستگان

  صندوق بازنشستگی صنعت نفت در پی اقدام غیر مسئولانه و تداوم استنکاف برخی شرکت‌های واگذار شده نسبت به پرداخت سهم مستمری بازنشستگان پیش از موعد آنها، اطلاعیه‌ای صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت، در این اطلاعیه آمده است، مطابق نص صریح مواد مندرج در قرارداد واگذاری […]

 

صندوق بازنشستگی صنعت نفت در پی اقدام غیر مسئولانه و تداوم استنکاف برخی شرکت‌های واگذار شده نسبت به پرداخت سهم مستمری بازنشستگان پیش از موعد آنها، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت، در این اطلاعیه آمده است، مطابق نص صریح مواد مندرج در قرارداد واگذاری شرکت‌ها، تامین مالی مقرری و مستمری بازنشستگان پیش از موعد به عهده خود شرکت‌هاست که متاسفانه در ۶ ماه گذشته ۱۸ شرکت، تعهدهای مالی خود را در این زمینه پرداخت نکرده‌اند.

در این اطلاعیه تصریح شده است: صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت در این مدت و به منظور تعامل با شرکت‌ها و جلوگیری از بروز مشکلات برای بازنشستگان پیش از موعد، از محل منابع مالی خود نسبت به پرداخت مستمری این دسته از بازنشستگان اقدام کرد، اما با توجه به انباشت مطالبات و همکاری نکردن شرکت‌ها نسبت به تسویه بدهی خود، از شهریورماه امسال قادر به تامین سهم تعهد شده شرکت‌ها برای پرداخت مستمری بازنشستگان پیش از موعد آنها نخواهد بود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است، صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت به منظور صیانت از اموال این صندوق که متعلق به بیش از ۸۰ هزار نفر از بازنشستگان صنعت نفت کشور است، تا زمان تسویه یا تعیین تکلیف بدهی ۱۸ شرکتی که سهم مستمری بازنشستگان پیش از موعد خود را به صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت پرداخت نکرده‌اند، نمی‌تواند مسئولیت پرداخت مستمری آنها را به عهده بگیرد، زیرا در غیر این صورت حقوق دیگر بازنشستگان صنعت نفت تضییع می‌شود.

بر اساس این اطلاعیه، شرکت‌های لوله سازی اهواز، پتروشیمی فارابی، پتروشیمی آبادان، عملیات غیرصنعتی پتروشیمی، کالای پتروشیمی، کربن ایران، حفاری شمال و پالایشگاه کرمانشاه از جمله ۱۸ شرکتی هستند که بیشترین بدهی انباشته شده را برای پرداخت مستمری بازنشستگان خود به صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت دارند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi