نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11904 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۸:۲۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان از بیمارستان گلستان اهواز بازدید نمود

  دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در ساعات اولیه بامداد شنبه ۲۵شهریور ماه از بیمارستان گلستان اهواز بازدید نمود و از نزدیک در جریان سرویس دهی این مرکز درمانی به بیماران قرار گرفت . به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر شریعتی در این بازدید از بخش های مختلف بیمارستان دیدن نمود و ضمن دیدار و […]

 

دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در ساعات اولیه بامداد شنبه ۲۵شهریور ماه از بیمارستان گلستان اهواز بازدید نمود و از نزدیک در جریان سرویس دهی این مرکز درمانی به بیماران قرار گرفت .

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” دکتر شریعتی در این بازدید از بخش های مختلف بیمارستان دیدن نمود و ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان، از بیماران بستری در بیمارستان عیادت و دلجویی نمود.

استاندار شریعتی گفت: طرح تحول نظام سلامت یکی از آرمان ها و آرزوهای امام راحل، مقام معظم رهبری و مردم در طول دوران انقلاب اسلامی است که امید است توانسته باشد سطح انتظارات را تا حدودی پاسخگو باشد .

دکتر شریعتی با بیان اینکه کاهش هزینه ها و رفع دغدغه اقشار نیازمند و کم درآمد در مراحل مختلف درمان از برکات طرح تحول نظام سلامت است، خاطر نشان کرد: پرداختی ده درصد از کل هزینه های درمانی خدمتی است که دغدغه های بیماران در خصوص هزینه های درمان را به حداقل رسانده و حتی بیماران مراکز روستایی و تحت پوشش نهادهای حمایتی می توانند ۵درصد کل هزینه های درمانی را پرداخت نمایند.
استاندار خوزستان ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در این مرکز درمانی افزود: دغدغه های مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان ارشد کشوری مبنی بر اینکه بیماران فقط دغدغه ی بیماری خود را داشته باشند، به عنوان یک مسئولیت و وظیفه ی خطیر در وزارت بهداشت مطرح گردید و در قالب طرح تحول نظام سلامت طهور و بروز کرد .

استاندار خوزستان یادآور شد: امید است که با عنایت نظام، دولت دوازدهم و تلاش و سختکوشی وزارت بهداشت صادقانه ترین خدمت در حوزه ی سلامت به مردم استان خوزستان ارائه گردد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi