نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11743 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۹:۵۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قائم مقام مدیرعامل ملی حفاری ……. روابط عمومی شرکت باید نقش تاثیرگذار در تحقق برنامه های سازمان داشته باشد

    قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت:  روابط عمومی شرکت باید نقش تاثیرگذار در تحقق اهداف و برنامه های سازمان ایفا نماید .  به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” مهندس محمدرضا تاکایدی در نشست هم اندیشی با رئیس و کارکنان روابط عمومی شرکت افزود: این مجموعه لازم است به آخرین فناوری های روز تجهیز […]

 

 

قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت:  روابط عمومی شرکت باید نقش تاثیرگذار در تحقق اهداف و برنامه های سازمان ایفا نماید .

 به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” مهندس محمدرضا تاکایدی در نشست هم اندیشی با رئیس و کارکنان روابط عمومی شرکت افزود: این مجموعه لازم است به آخرین فناوری های روز تجهیز و کارکنان این بخش با ارتقاء سطح علمی و دانش فنی، نسبت به شناخت سازمان در حوزه های ستادی و عملیاتی اشراف کامل داشته تا بتوانند در جای خود پاسخگو باشند .

 وی اظهار کرد: ایجاد رضایتمندی در کارکنان و خانواده های آنان، سیاستگذاری برنامه های فرهنگی، اجتماعی و نظارت بر اجرای برنامه ها در مناسبت ها و توجه به مسئولیت های اجتماعی سازمان از سرفصل های کار روابط عمومی است که می بایست به جد دنبال شود .

 تاکایدی با بیان اینکه دیدگاه مدیریت عالی شرکت نسبت به روابط عمومی مثبت است، گفت: انتظار می رود کارکنان این بخش چابک سازی این واحد را مدنظر داشته باشند زیرا تحول در روابط عمومی موجب معرفی و شناخت هر چه  مطلوبتر جایگاه شرکت می شود .

 قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران اصلاح نگرش دیدگاه نسبت به روابط عمومی ها و ارتقاء جایگاه آن در سازمان ها را مورد تاکید قرار داد و افزود: فعالیت این بخش موجب اثر بخشی و رضایت خاطر کارکنان بخش های مختلف شرکت خواهد شد .

 وی با اشاره به اینکه کارشناسان روابط عمومی باید اوقات خود را صرف برنامه ریزی و تدوین برنامه های روز آمد در جهت معرفی سازمان و توان تخصصی آن در انعکاس فعالیت ها نمایند، خاطرنشان کرد: این امر با برون سپاری کارها و استفاده از مشاوران حرفه ای محقق و در این راستا وظیفه این واحد برنامه ریزی، نظارت بر حسن  خدمات ارائه شده به بخش های سازمان است .

 تاکایدی با بیان اینکه تغییر جزیی از زندگی و کار است که موجب روز آمدی انسان می شود، گفت:  تغییر زمینه پیشرفت را فراهم می سازد و کیفیت، سرعت در کار و بهینه سازی هزینه ها از مبانی پیشرفت است که در نتیجه تغییر و تحول در کار حاصل می گردد .

 قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیوند با این مطلب به تاثیر رقابت در راستای دستیابی به اهداف و برنامه های ترسیم شده در جهت رشد و ارتقاء و سرآمدی شرکت اشاره کرد و افزود: رقابت در کار باعث فعالیت بیشتر، بروز خلاقیت ها و تلاش مضاعف  می شود .

 وی در ادامه ترسیم برنامه های سالیانه، انعکاس موفقیت ها و تشویق فرزندان نخبه کارکنان شرکت که در رقابت های ملی و بین المللی حائز رتبه می شوند و اتخاذ سازکاری برای ایجاد ارتباط با آنان، بازنگری ساختار سازمانی روابط عمومی و ایجاد زمینه های انگیزشی در میان کارکنان را مورد تاکید قرار داد 

 در این نشست رئیس روابط عمومی شرکت گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در این بخش ارائه و نیازهای این واحد را در مدار روزآمدی و اهداف فرا روی  برشمرد .

 جهانبخش راهداری روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران را از مجموعه های موفق در میان روابط عمومی های صنعت نفت عنوان و گفت: این واحد پس از تاسیس شرکت از سال ۱۳۶۰ با ساختار جدید آغاز بکار کرد و از واحدهای ستادی شرکت است

 

وی افزود: در سال های اخیر در نتیجه توجه مدیران ارشد شرکت  این واحد فرصت مناسب برای ایفای نقش موثر داشته و در جهت معرفی و شناخت توانمندی ها و دانش فنی و تخصصی  شرکت گام های ارزشمندی برداشته است .

 وی در همین حال تصریح کرد: با توجه به تغییرات سریع تکنولوژی در حوزه های اطلاعات و ارتباطات این بخش به طور مستمر نیازمند ارتقاء سطح علمی و دانش فنی کارکنان و بکارگیری فناوری های نوین، ایجاد فضای مناسب و تامین تجهیزات و امکانات جدید و بازنگری ساختاری دارد .

 در ادامه این نشست مسئولان امور رسانه و اطلاع رسانی، تبلیغات و انتشارات، سمعی و بصری، فرهنگی و اجتماعی، ارتباطات عمومی و افکار سنجی، امور نمایشگاه ها و همایش ها، مناقصات، اداری، مالی و پشتیبانی، هماهنگ کننده آموزش و تشریفات ضمن تشریح وظایف سازمانی خود به بیان دیدگاه ها و طرح  پیشنهاداتی در جهت رشد کمی و کیفی فعالیت ها، معرفی و شناخت هرچه بیشتر شرکت و جایگاه مهم آن در تحقق اهداف کلان صنعت نفت کشور پرداختند .

 این نشست که در دفتر کار قائم مقام مدیرعامل شرکت برگزار شد به مدت پنج  ساعت به طول انجامید.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi