نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 11733 تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۶ - ۸:۳۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق….. نشست تخصصی آموزش خانواده, تحولات بنیادین عصر حاضر و چالشهای پیش رو برگزار شد

نشست تخصصی آموزش خانواده و تحولات بنیادین عصر حاضر و چالشهای پیش رو با محوریت زناشویی و فرزند پروری و با حضور خانواده کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در شهرک نفت شهرستان سرخس برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” در این نشست تخصصی که با سخنرانی دکتر علی صاحبی استاد روانشناسی […]

نشست تخصصی آموزش خانواده و تحولات بنیادین عصر حاضر و چالشهای پیش رو با محوریت زناشویی و فرزند پروری و با حضور خانواده کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در شهرک نفت شهرستان سرخس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو” در این نشست تخصصی که با سخنرانی دکتر علی صاحبی استاد روانشناسی برگزار شد ٬ به بررسی شیوه های مقابله با مشکلات و مسایل مربوط به خانواده پرداخته و راهکارهای عملی مقابله با آنها به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. مشروح گزارش این نشست متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

بر اساس این گزارش : در این نشست همچنین سرکار خانم فاطمه تندگویان مشاور وزیر نفت در اموربانوان ٬ سرکار خانم نجار مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور بانوان و تعدادی از بانوان شاغل در ستاد شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و دیگر شرکتهای ستادی حضورداشتند.

این گزارش می افزاید : در پایان این نشست ٬فیلم مستند نامه های یک جاسوس نفتی به کارگردانی مهدی افشارنیک برای حاضران به نمایش در آمد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi